Wpis z mikrobloga

Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosaka".

Dlatego:

- Uważa że jestem zboczeńcem.

- Uważa że homoseksualizm jest czymś złym moralnie i społecznie.

- Uważa że jestem nienormalny.

- Uważa że stan w którym społeczeństwo się mnie brzydzi jest normalny.

- Uważa że homoseksualizm jest wadą wrodzoną lub rozwojową i powinienem szukać pomocy u psychologa.

- Uważa że demoralizuję dzieci i młodzież.

- Uważa że mój związek z chłopakiem jest destrukcyjny.

- Uważa że mój związek prowadzi do deprawacji społecznej.

- Uważa że nie powinienem mieć możliwości wypowiadania się w przestrzeni publicznej na temat mojej orientacji seksualnej.

- Uważa że jestem zarazą.

- Rozpowszechnia nieprawdziwe informacje na temat mojej orientacji seksualnej (np. sugerując powiązania z pedofilią lub chorobami przenoszonymi drogą płciową).

- Neguje naukę.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #konfederacja #4konserwy #polityka
prawarekasorosa - Kilka osób się mnie pytało "Dlaczego tak szkalujesz Krzysztofa Bosa...

źródło: comment_15888512710x8YA6JCeqm1Lxvu1Qo2Eq.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa:

Uważa że jestem zboczeńcem.

Kogo to obchodzi kim jesteś?

Uważa że homoseksualizm jest czymś złym moralnie i społecznie.

Sam w sobie nie jest ani zły ni tak ni tak ale jak ktoś paraduje z dildosami na czole i tęczową flagą po ulicy to nikt "normalny" (pojęcie względne) takiego zachowania nie będzie pochwalał = jest to złe moralnie i społecznie.

Uważa że jestem nienormalny.

Jeśli ktoś obnosi się ze swoją orientacją
  • Odpowiedz
@bigzakole3:
To powiadasz, że pedofile są hetero i homo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Janusz, zostaw Tyskie i posłuchaj, pedofilią to pociąg do dzieci, cech dziecka, nie ma nic wspólnego z byciem hetero itd. Płeć dziecka to zazwyczaj kwestia przypadku i "dostępu" do dziecka. Najwięcej pedo jest w rodzinach zresztą. To jest takie mega uproszczenie, jak by powiedzieć, że homoseksualiści są heteroseksualni. ... Bo większość z nich żyje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@venividi: #!$%@? ja się pochwalę swoją głupotą bo też myślałem tak jak te teraz dla mnie pajace, gdy zacząłem interesować się nauką i jak to wygląda u osób homoseksualnych sam teraz szkaluje takie odpowiedzi.
To głupota ludzi sprowadza takie ważne sprawy do niezrozumienia no i to rozumowanie ludzi na wsi
Nie rozumiem co ma #!$%@? zmienić jakiś homoseksualista w społeczeństwie, homoseksualiści byli i będą tyle mam do napisania
  • Odpowiedz
@trevoz: Sorry, że tak długo czekałeś na odpowiedź, ale nie miałem czasu

@Point6: Nie mówię o karaniu, mówię tylko że dobrze by było gdyby nie promowało się LGBT.


Zakaz promowania, lub krytykowanie promowania jest karą. Kara niekoniecznie musi się wiązać z więzieniem.

Przykładowo w UK 4x więcej kobiet ma za sobą stosunek seksualny z inną kobietą niż 20 lat temu. Dlatego ciągle piszę o tej deprawacji.


Ale dlaczego to jest
  • Odpowiedz