Wpis z mikrobloga

@ipoproblemie: była to konferencja skrojona pod GDC i tak też powinniśmy ją odbierać. Twórcy i programiści na pewno uzyskali wiele informacji, a też i niektórzy zwykli śmiertelnicy mogą cieszyć się z takich danych jak 5,5gb/s surowego przesyłu. Problemy będą mieli, jeśli na konferencji stricté medialnej pokażą jeszcze gorszy chłam niż wczoraj Microsoft na Inside Xbox. Póki co jest spokój mam wrażenie.
@ipoproblemie: mamy już maj i nie chce mi się odpisywać na to samo narzekanie z połowy marca gdy na strimie było pokazane to co zapowiedzieli.

To że ludzie mieli inne oczekiwania i wymagania to co innego, wczoraj przecież identyczna sytuacja była podczas Inside Xbox gdzie zieloni mieli pokazać super gry i gameplay z nowego Assassin's Creed ale no coś nie pykło i chyba ludzie się zawiedli
bo to nie była konferencja dla klientów, tylko deweloperów


@Adams_GA: to co developerzy przedtem w ogole nie programowali na PS5? To wyjdzie bez gier, i na launch tylko bedzie mozna w ggry PS4 grac?

fajnie


@janushek: ty jestes kobieta i masz konto na tinderze?

była to konferencja skrojona pod GDC i tak też powinniśmy ją odbierać


@WhiteEagle: nie uwazasz ze troche za pozno jak na dopiero ujawnianie developerom ogolnych
to co developerzy przedtem w ogole nie programowali na PS5? To wyjdzie bez gier, i na launch tylko bedzie mozna w ggry PS4 grac?


@Gaelwyn: w GDC biorą udział deweloperzy z różnych gałęzi, pewnie nawet tacy, którzy nie mają styczności z grami konsolowymi. Jest to specjalistyczna konferencja dla branży, więc nie wiem co ty #!$%@? za przeproszeniem. Nie każdy deweloper na świecie przecież dostał dev kita, na bank poszły one do
Xbox wygra ta generacje na 99%, wszyscy to mowia


@ipoproblemie: nom, dlatego pad od PS5 zrobił większe zamieszanie niż wszystkie konferencje Xboxa razem wzięte + wczorajsze pokazanie gameplayu, który nie wiadomo skąd wzięli xD MS przegrał tę generację zanim się ona w ogóle zaczęła, to PS4 jest najlepiej sprzedającą się konsolą na świecie, ludzie mają na nią całe biblioteki gier, które budowali przez ostatnie kilka lat (często cyfrowych) i teraz będą
dlatego pad od PS5 zrobił większe zamieszanie


@Adams_GA: Akurat z tym padem to podobno zabawna historia jest - pokazali go na szybko, bo doszło do wycieku i Sony chcąc uprzedzić świat przed leakami zrobiło elegancką wrzutę na twitterka.