Wpis z mikrobloga

Świat:

- Olimpiada w Japonii odwołana
- F1 nie wystartowała
- Liga mistrzów przełożona na grudzień
- Totalny krach na rynkach światowych i masowe drukowanie pieniędzy
- Branża lotnicza w ruinie
- Cena ropy poniżej zera

Janusze biznesu całe życie na stracie:

- #!$%@? puśccie jom ZOMOWCY 111111 będziemy siedzieć na ulicy bez maseczek, dajcie nam wincyj piniendzy i uwolnijcie pana prezydemta Tamjajo ooo szczęść Boże panie szur z brodą #!$%@?ć 5g
#protest #chlewobsranygownem
  • 6
  • Odpowiedz
@matumat: Jakie mercedesy? Widziałeś kto tam był? Ludzie, którzy mają mercedesy, biorą subwencje na każdego pracownika i układają strategię dla swojej firmy, aby przetrwać ten czas. To co tam było to jacyś samozatrudnieni na ryczałcie kombinujący co miesiąc jak nie płacić podatków i teraz nie mający jak wykazać prawdziwej straty.
  • Odpowiedz
@Arveit: Np. ja jestem januszexem i gwarantuję, że nikt u mnie nie narzeka. Tzw. rynek pracownika również mnie nie dotyczy, bo na tyle dobrze płacę ludziom, że niektórzy robią u mnie już ponad 10 lat, a nowych znajduję w 1-2 dni. I m.in. dlatego nie muszę robić z siebie pajaca pokazując mordę z szurami z konfederacji i innych podejrzanych ugrupowań, którzy próbują zrobić polityczne kariery na ludzkim nieszczęściu i głupocie.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: dlatego ja mówię, że ci, którzy tam poszli protestować, to walczą o swój dobrobyt, a nie dobrobyt tych, którzy na nich harują. Nic nie mam do uczciwych przedsiębiorców, których jest niestety jak na lekarstwo.
  • Odpowiedz