Wpis z mikrobloga

Na pokłosie zaproszenia księdza na mszę w ilości nielimitowanej pod tym linkiem: https://www.swlukasz.waw.pl/ nie trzeba było długo czekać.

Zdjęcia są z mszy która trwa obecnie.
50 osób na zewnątrz, do środka nie właziłem.

Patrol policji po wezwaniu tylko przejechał obok powoli po czym przyśpieszył i odjechał
Dyżurny na komisariacie twierdzi, że interwencja trwa, mimo, że nikogo z policji nie ma już na miejscu.

Sugeruję posługiwać się tym przykładem w wypadku stwierdzenia przez policję uczestniczenia w jakimkolwiek zgromadzeniu nielegalnie.

Dodatkowo w komentarzu zdjęcie księdza który w momencie pisania tego postu wyszedł przed kościół i rekami gołymi rozdawał ludziom stojącym w kolejce bez maseczek opłatek.

#bekazkatoli #koronawirus #wojnykoronawirusowe
bizonsky - Na pokłosie zaproszenia księdza na mszę w ilości nielimitowanej pod tym li...

źródło: comment_1589100721zEiWXTOglgXBlMnCsUyw7Z.jpg

Pobierz
  • 10
@Hrjk:

Fakt. Dlatego napisałem, że gorąco propsowałem akcję, gdy był na to odpowiedni klimat. Teraz #!$%@?ę.
Mój światopogląd zmienił się ok. 3 tyg. temu, gdzie w pracy codziennie mam kontakt z ok. 20 stałymi pracownikami i 40 różnymi przedstawicielami handlowymi / kierownikami / fachowcami / inżynierami / kierowcami / kurierami i #!$%@?... maseczek też nikt nie nosi. Dostosowałem się do sytuacji i mam w dupie.