Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja piernicze mam nadzieje ze w tym roku szkolnym jednak nie wrócimy do szkół
Z tego stresu dostałem rozwolnienia. Od 2h boli mnie brzuch i chodzę po domu jak #!$%@?.

TLDR; puściłem okrutne i głośne gazy podczas wideolekcji i prawie wszyscy to słyszeli włącznie z dziewczynami i nauczycielem

Mieliśmy przerwę, więc odszedłem od kompa na parę minut, ale byłem ciągle w salonie gdzie mam laptopa. No i tak się zapomniałem, że pierdnąłem. Ale to tak mocno, że aż mnie pośladki zapiekły, po chwili napiąłem się i pierdnąłem jeszcze raz podobnie głośno i mocno, do tego skwitowałem to typu "ale szambo ja #!$%@?"

Wracam na lekcję i widze jak wszyscy chichoczą, a nauczyciel z taką powagą pyta "chłopie... na boga, czym ci rodzicie cię karmią?" i wtedy #!$%@?łem takiego buraka ze sie rozłączyłem. Zajęło mi z 30 sekund zanim ogarnałem fakty, że nie wyłączyłem mikrofonu ani kamerki.

Wiem ze juz mam #!$%@? w klasie i nie wiem co mam zrobic. #!$%@? wstyd mi i mam nadzieje ze nikt tego nie nagrał

#zalesie ##!$%@? #wstyd #szkola #licbaza #wtf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5eb93c7046fe92d49c8d05ec
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale z ciebie przegryw - mogłeś to rozegrać na milion sposobów, choćby na śmiesznie, np.

Panie psorze jak trzasło, to do tej pory się budynek telepie/ Teraz widzę że saperzy przyjechali, bo ktoś wezwał do wybuchu

albo coś podobnego. Wyszedłbyś na wyluzowanego gościa, a ty zachowałeś się jak typowy "the virgin uczeń" paląc cegłę i spieprzając z zajęć jak ostatni frajer.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tellet: przecież taka reakcja w sytuacjach stresujących jest natychmiastowa, nie panujesz nad tym, to jest odruch xD a co miał sobie mowic "dobra teraz wejdę i powiem to i to żeby nie wyjść na durnia", udawać kogoś kim się nie jest xD
@2906518:

przecież taka reakcja w sytuacjach stresujących jest natychmiastowa, nie panujesz nad tym, to jest odruch xD

Odruch ucieczki bo się pierdnęło? No litości, piwniczaki xD

udawać kogoś kim się nie jest xD

No to nie udawał i teraz ma srakę, bo według niego jedno pierdnięcie przy kamerce z mikrofonem przekreśliło mu karierę do końca życia xD
Wystarczyłoby nie uciekać i obrócić to w żart, jak każdy biały człowiek potrafiący normalnie
Oj tam, mordo ja bylam znana z tego ze zawsze mialam srake i trzeba bylo sie zatrzymywac na wycieczkach co chwile bo musialam do kibla.. dopiero na studiach ogarnelam ze mam uczulenie na laktoze xD nikt sie nie #!$%@?, wiadomo smieszki smieszkami, ale to normalne rzeczy, ja bym sie smiala sama z tego "szamba" xD dobrze ci radza, trzeba miec dystans do takich rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz ze po tym pędzie sąsiad #!$%@? się do matki że coś u Was tak jeblo że mu się szafka spuerdolila że ściany. Jak się dasz wysmiac to przepadles, jak ogarniesz sytuację zostaniesz legenda