Wpis z mikrobloga

  • 1
Mój chłopak od dziecka nie słyszy lub słyszy bardzo słabo na jedno ucho. Prawdopodobnie jest to powikłanie po śwince, którą przebył w dzieciństwie. Jako dziecko miał kupiony jakiś aparat ale go nie nosił. Teraz też nie chce nosić bo "jak będzie wyglądał".. No brak słów. No ale czy ktoś z was ma może do czynienia z takim czymś, może poleci jakiś nowoczesny aparat który nie jest aż tak widoczny? No i jaka jest cena takiego urządzenia?
#niedoslyszacy #sluch #niepelnosprawny #medycyna
  • 9
  • Odpowiedz
@Luna98x: trochę to śmieszne, mamy takie czasy że nie wyklucza/nie dyskryminuje się osób za to że noszą aparat. Ludzie noszą też okulary, aparaty na zęby... nie ma się czego wstydzić.
  • Odpowiedz
@Luna98x: kurcze znam sytuację, moja Mama od urodzenia ma problemy ze słuchem i prawie 4 lata namawiałem ją razem z siostrą na zakup subtelnego aparatu słuchowego. Też była zdania, że jak to wygląda, co ludzie powiedzą. Ale co ludzie powiedzą jak się muszą drzeć 3x tym samym tekstem do niej żeby pojęła to ją nie obchodziło xD
Obyś znalazła coś w sam raz dla niego. Powodzenia!
  • Odpowiedz
@Luna98x: hej, tak z ciekawości - znalazłaś jakiś fajny aparat?
Jestem typem który ma podobna historie, po śwince ogłuchłem na jedno ucho, zawsze jakoś z tym żyłem, ale tak stwierdzam ze życie byłoby piękniejsze słysząc w stereo
  • Odpowiedz