Wpis z mikrobloga

fajnie, jedna trzecia z tych gier to remastery z PS3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Just_Doesnt_Know: 4/31 = 1/3 xD

na tej grafice są 2 gry, których jeszcze nie ma,

no i ?

3 które są na PC i jedna która będzie za dwa miesiące,

przypomnij może po ilu latach od ukazania się na PS4

a Uncharted jest dwa razy.

Czyli całe sagi liczymy jako jedną grę? to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Deska_o0:

na tej grafice są 2 gry, których jeszcze nie ma,

no i ?

No i nie wiesz czy gra będzie dobra, mimo że Eli ginie w drugim akcie, bo w nią jeszcze nie grałeś.

przypomnij może po ilu latach od ukazania się na PS4

Detroit po półtorej roku, a ten symulator chodzenia Kojimy po 8 miesiącach. Pozostałe dwie gry Cage'a pamiętają jeszcze PS3, ale to tak naprawdę interaktywne filmy, które
  • Odpowiedz
No i nie wiesz czy gra będzie dobra,


@PieceOfShit: wiem że będą dobre i nie przeszkadza mi spojler którym jarają się tylko osoby które nie grały nawet w jedynkę ¯\_(ツ)_/¯

to tak naprawdę interaktywne filmy, które równie dobrze można przejść na YouTube, nie bawiąc się w nienaturalne kombinacje przycisków i kręcenie analogiem.


@PieceOfShit: fakt, w grach trzeba strzelać i napieprzać do przodu, po co komu myślenie i nieliniowa fabuła xD
  • Odpowiedz
Chyba tylko 15 letnie dzieci sie jaraja ze jakas konsola ma exy :) chyba celem konsoli czy xa czy psa czy switcha czy wii , czy nittendo64( ʖ̯) jest sprawic ze wyluzujemy sie po pracy / odpoczniemy od zycia codziennego - zawsze mnie zastanawialy te spiny fanow konsol , sprawia Ci przyjemnosc gra w god of war super , lubisz bardziej forze swietnie , co
  • Odpowiedz