Wpis z mikrobloga

Mireczki,
ktoś wysoki +190 i ma b.dobry fotel ergonomiczny typu Grospol ergohuman?
Siedziałęm na nim właśnie niby fajny, tylko juz na maxa ustawiony był pode mnie i trochę się boję że za mało. Siedziałęm też na grospol max pro - ten spoko bo "wyższy" tylko zas zagłówek gówno i lędzwiowy nie jest tak dobrze podparty jak tam
https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-max-pro-bs-hd/4396/p#desc360

Ktoś coś poradzi - najlepiej połąćzenie tych obu xD?
#krzeslo #fotel #fotele #kregoslup
  • 12
odpowiedz


@tenbatonik: zrobilem dobry research i tak - Ioo duzo lepszy dla mnie (ale ma 1 wade o której zaraz), jesli chodzi o kregosłup, to jest wyższy i barki tez podpiera (ergo jest na styk/troche za mały -mam 195cm), ale ma jedna wade zagłowek - natomiast ergohuman zagłowek mega, szyja odpoczywa itd super. I kregosłup (szczegolnie dolny super podpiera). to są 2 głowne różnice miedzy tymi fotelami, testowalem tez polski Veris
@xmajami: ja zamówiłem REYA Unique, przy odebraniu mam testować inne jeszcze fotele. W sumie nie zaszkodzi sprawdzić :D
Myślę, że 600 + koszty wysyłki + vat, bo cena wysyłki takiego gabarytu jest duża
Nie, bo ciężko na stanie coś znaleźć w tym momencie, a potrzebowałem zakupu na tamten miesiąc. Więc wybrałem Rey'e, jak przyjadę po odbiór mają być na ekspozycji jeszcze z 2 modele do sprawdzenia. Ciężko wszystkie idzie przez tego koranowirusowa, braki na stanach są :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Madrox24: nadaje się, mam 193 i jest git, chociaż spodziewałem się większego przeskoku względem ergonomicznych za 600 zł(chociaż nie wiem czy można nazwać ergonomicznymi w takiej kwocie xd). Jest ok, parę tanszych testowałem, tego wziąłem z doskuku(zamówiłem bez testowania tego modelu/ z braku laku, były braki żeby się przysiąść do innych. Koniec końców polecam :)