Wpis z mikrobloga

Jakieś porady na pogłos w słuchawkach? Generalnie chodzi o to że jak z kimś gadam na ts czy discordzie to ktoś słyszy siebie jak mówię... Jest to męczące bardzo bo ciężko się gra w cokolwiek on-line... Już wszystkie opcje w systemie sprawdzałem i wydaje mi się że jest ok... Słuchawki to hyperx cloud core wraz z mikrofonem
#warzone #pcmasterrace #komputery #informatyka #csgo
  • 12
@GodALLU: są na combo-jack czy mają osobne jacki na mica i dźwięk? Może to coś mechaniczno-elektrycznego na kablu?!

Popraw "wtyknięcia", bo combo-jacki ciężko wchodzą do końca zazwyczaj, a potrzebują być wsadzone do końca.
@GodALLU: mam chyba te same cloudy i zwykle jest ok, ale czasami tylko występuje taka sytuacja jak u ciebie, że ktoś siebie słyszy przez moje słuchawki choć głośno nie mam. Może drgania przenoszą dźwięk na mikrofon, sprawdź czy on dobrze i sztywno siedzi wpiety w słuchawkę, nie mam więcej pomysłów ;-(
@szymkov: z mikro chyba jest wszystko ok, bo podłączałem inny z innych cloudow i było to samo. Ale upewnię się jeszcze raz wyjmę i włożę. Może to być wina tego że są podpięte z przodu kompa a z tyłu są podłączone głośniki? Ale jak gadam na ts to w kompie ustawiam że ma mi dawać dźwięk na słuchawkach....więc głośniki automatycznie nie są włączone