Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po tym co dzisiaj zrobiłem czuję się nadczłowiekiem.
Mojemu #rozowypasek skończył się niedawno okres i miałem ochotę na #seks , bez żadnego powodu powiedziała, że nie ma ochoty, mówię że luzik nie jest moją nałożnicą tylko partnerką i ją kocham. Dzisiaj rano stanęła przede mną całkowicie nago zapraszając mnie do łóżka, a ja jedynie podszedłem dałem jej buzi i powiedziałem, że ją kocham pomimo tego, że miałem bardzo ochotę na seksy. Minęła godzina a ona dalej jest w szoku, że facet nie będzie godził się na seks z litości i na #!$%@?. W końcu ona miała prawo odmówić seksu to dlaczego ja bym nie mógł nie chcieć akurat teraz tego robić? Czuję się jakbym w pełni kontrolował nad swoim popędem, #!$%@? chłód. Jestem debilem czy dobrze zrobiłem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebd1512944048817c1ff765
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 73
  • Odpowiedz
@taksienieda to zmień dziewczyny jeśli musisz się zmuszać do płacenia za randki i pajacowania, a seks to jedyny wkład kobiety w związek, moje relacje tak nie wyglądają pozdrawiam

Niechęć do stosunku to manipulacja? Aha
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220:

Nie pisałem o sobie, ale mnóstwo facetów tak robi z tego co slyszalem a naprawde jest tego duuzo


No to w takim razie mnóstwo facetów to przegrywy z niskim poczuciem wartości i gigantyczną ilością kompleksów.

zobacza ze jakis oskarek je podrywa to w tej chwili sobie to przypomną i go zdradzą i tym podobne rzeczy.


Ty tak na powaznie? To po co się wiązać skoro każda kobieta zdradzi, dawno nie
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220:
średni z wyglądu spokojnie mogą nadrobić charakterem albo zrobic cos w kierunku lepszego wygladu, samopoczucia czt lepszych soft skills, no ale racja, łatwiej siąść na dupce i narzekać.

Nie napisalem ze kazda kobieta zdradzi ale ze mają wieksze tendencje i mniej pohamowań jak widzą atrakcyjnych facetow, ktorzy je podrywają.

Kobiety zdradzały i zdradzają nawet w krajach gdzie sa za to kamieniowane publicznie i ryzykują bo taki mają pociąg do czadów
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220:

często jak kobiecie sie chce a facet sobie odpoczywa itp. to wyskakuje z galotów i nie patrzy na to ze w danej chwili woli sobie w cos pograc tylko widzi nagrzaną kobiete to przystępuje do dzialania i sie rozkreca a nawet jak robi to od niechcenia i jest zmeczony to to robi bo mają w głowie że nie chcą zeby ich rozowa czula sie odrzucona i zdradzila

Bez kitu jak
  • Odpowiedz