Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po tym co dzisiaj zrobiłem czuję się nadczłowiekiem.
Mojemu #rozowypasek skończył się niedawno okres i miałem ochotę na #seks , bez żadnego powodu powiedziała, że nie ma ochoty, mówię że luzik nie jest moją nałożnicą tylko partnerką i ją kocham. Dzisiaj rano stanęła przede mną całkowicie nago zapraszając mnie do łóżka, a ja jedynie podszedłem dałem jej buzi i powiedziałem, że ją kocham pomimo tego, że miałem bardzo ochotę na seksy. Minęła godzina a ona dalej jest w szoku, że facet nie będzie godził się na seks z litości i na #!$%@?. W końcu ona miała prawo odmówić seksu to dlaczego ja bym nie mógł nie chcieć akurat teraz tego robić? Czuję się jakbym w pełni kontrolował nad swoim popędem, #!$%@? chłód. Jestem debilem czy dobrze zrobiłem?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ebd1512944048817c1ff765
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 73
  • Odpowiedz
@laventel: Sama skończ pie#dolić. Widzisz ze jakies lochy i spermiarze cie lajkują to uwazasz ze twoje gowno mądrości mają jakieś przełozenie w wiekszym stopniu.. żenada, jak już ktoś zaczyna odpuszczać to p0lka atakuje
  • Odpowiedz
@sandwichzpasztetem220 XDDD po prostu wiem jak wygląda świat dookoła mnie, a Ty sobie tkwij dalej w swoich przekonaniach że wszystkie kobiety są okropne, wodzą mężczyzn za nos, a seks wykorzystują tylko i wyłącznie jako manipulację, żenada
  • Odpowiedz
@laventel: Ale ja tak nie uważam, #!$%@? po ch#ju fest sie zrozumielismy. Ja po prostu pisze jak jest a to czy ktoś sobie zbuduje fajny i zdrowy związek to zalezy tylko i wyłącznie od jednostki aczkolwiek wiekszosc tych ludzi ma teatrzyk a nie zwiazek bo tam gdzie powinni nacisnac lub odpuscic to zrobili na odwrot
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest chore i niezdrowe. W normalnym związku jeśli obie osoby mają ochotę na seks to po prostu to robią a nie jakieś dziwne akcje, gierki żeby coś pokazać, udowodnić sobie czy drugiej osobie... To że ona nie miała ochoty wcześniej to znaczy że trzeba się mścić ? To miała się zmuszać? Taki seks by cię zadowolił w którym twoja kobieta zmusza się i robi to na siłę, mimo że
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: a potem się #!$%@? dziwicie wszyscy że kobiety używają głupiej wymówki ,,boli mnie głowa"...a co mają robić skoro jak nie mają nastroju i ochoty i mówią prawdę to takie debile wymyślają sobie ,,karanie" i ,,odwet"....rozumiem jeśli naprawdę byś nie miał ochoty , wtedy nie ma w tym nic zlego że odmówiłeś, ale jasno powiedziałeś że miałeś straszną ochotę.... Japierdziele....czasem mam wrażenie że faceci zgubili mózgi i zastąpili je ziemniakiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: związek powinien polegać na tym że obie osoby są ze sobą szczere i mówią na co mają lub nie mają ochoty, a druga osoba powinna to po prostu uszanować. Jesteśmy ludźmi a nie robotami. Jak chcecie seksu na zawołanie to zamiast dziewczyny czy żony, znajdźcie sobie prywatną dziwke i placcie za usługi.
  • Odpowiedz
po twoich wpisach o tym narzekaniu, ze nie masz tak jak "chad" to mozna stwierdzic, ze jestes umyslowo chory


@sp0ngelele: ja mam nadzieję, że nastanie kontr moda do pokazywania zdjęć różowych ich rodzinie i zacznie się pokazywać takie chore wpisy rodzinom tych ludzi. Bo nie widzę innej pomocy dla nich niż poprzez wpływ rodziny właśnie
  • Odpowiedz
Facet: Założę się, że odmówiła tobie nie dlatego, że jest złośliwa, tylko dlatego, że nie była gotowa. Chciała pewnie się wydepilować, wykąpać, wypachnić czy co tam innego jeszcze by jej przyszło do głowy. To nic, że tobie to bez znaczenia. Kobiety tak mają.
Takie gierki, że ty odmówisz, bo ona odmówiła na dłuższą metę niszczą związek

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz