Wpis z mikrobloga

@basketm: dziwne pytanie wg mnie;
1. zastanów się czy Twojej rodzinie to odpowiada, bo każdy ma swoje potrzeby
2. ja na przykład lubię gotować i wole mieć oddzielną kuchnie, żeby bajzel mógł być, zapachy czy cokolwiek
3. osobiście nie lobię trendu otwartego dołu domu, wole bardziej podzielone na pokoje
4. dla mnie mało przestrzenie na składowanie gratów, garderoby, składzików etc, narzędzia, kosiarka i inne sprawy - potrzeba jeszcze szałerka w ogrodzie,
heh, sami eksperci od bliźniaków tutaj, ale pewnie mało mieszkających w takowych. Ja akurat mieszkam od 11 lat :P.

Moje uwagi co do w/w:
- taki garaż spisałbym na straty przy szerszym samochodzie. Jak są w rodzinie rowery, hulajnogi, inne sprzęty, to pewnie tam wylądują, i już nie będzie miejsca na auto, ale jak jest podjazd przed domem, to też OK.
- brakuje mi trochę "kotłowni/pralni" na dole. My mamy akurat za
@fegwegw: @BajerOp: ejj bez przesady, zawsze masz kawałek ogrodu, problem jest jak trafisz na beznadziejnego sąsiada, jak jest normalny czy spoko to już w ogóle ok...

Ludzie w szeregach mają jeszcze więcej dookoła i nie narzekają...
Wszystko zależy od tego czego oczkujesz, jak chcesz hektar posiadłości i cisze to kupujesz siedlisko, a nie bliźniaka.
Tak, jak wspomniałem osoba zainteresowana musi przemyśleć sprawę, a nie aktualne trendy..

No i jeszcze strona