Wpis z mikrobloga

@Prezes_roku: Zdarzyło mi się raz zostać oszukanym przy sprzedaży pewnego przedmiotu. I nie mam pretensji do sejmu bo nie zabronili ustawowo oszustw ani policji że mnie nie uchroniła tylko do siebie że byłem tak głupi. Rozumiesz?
  • Odpowiedz
nie mam pretensji do sejmu bo nie zabronili ustawowo oszustw


@kexus512: Nie? To ci dopiero, kodeks karny zlikwidowali. Co ten PiS to ja nawet nie.

Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny


Art. 286. [Oszustwo]

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego
  • Odpowiedz
@Prezes_roku:

aha, czyli oszust nie musi ponosić tej "odpowiedzialności za własne czyny"? Niezłe fikołki w tym twoim cyrku można zobaczyć.


najpierw pytasz czy tak sądzę a potem piszesz dalej jakbym ci odpowiedział że tak, co za chłop XDDDD

A poza tym gdzie ty tu widzisz fikołki?

Oszukają cię? Jesteś baran. Oszukujący jest mądrzejszy od ciebie bo cię przechytrzył. Nigdzie nie napisałem że nie powinien on ponieść konsekwencji, po prostu doświadczenie mówi
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krzyz21 dużo osób nie ma jeszcze w ogóle konta na Epicu, ja do tej pory nie mam bo nie ma tam dla mnie nic ciekawego czego bym nie miał na Steamie. Więc to kupione konto będzie ich pierwszym.
  • Odpowiedz
@ZADYMIARZ_PL: ale rozumiesz że ta gra jest dostępna za darmo przez tydzień? za tydzień już jej nie będzie, więc powiedz mi co dadzą im te boty za 2 MIESIĄCE?

że natrzepią sobie kont z jakimiś gównogierkami? mogą to robić już od dawna, bo już od dawna są te promocje że co tydzień jest jakaś gierka za darmo
  • Odpowiedz