Wpis z mikrobloga

@Withbike: Kanały na YT: Bikeshow.cc, chociaż pewnie znasz. Ostatnio odkryłem Lanterne Rouge traktujący o wyścigach kolarskich, analizy zawodników, końcówek etapów, taktyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Withbike: bikeshow.cc, dobrerowery.pl i hopcycling.pl
Polecam motzno, świetne podejście do kolarstwa, na luzie bez spiny, bez parcia na wyniki, chłopaki traktują to jako dobrą zabawę, co jest rzadkością w środowisku zakompleksionych napinaczy, gdzie napis na ramie jest przedłużeniem męskości :)
@krabat: LR złoto, tez polecam
@Zabi96: Ja mam problem z tym typkiem od bikeshow. Znaczy jak gada o sprzęcie i ewentualnym usprawnianiu roweru, to mówi z sensem. Ale jak zaczyna gadać o rzeczach związanych z jazda per se, to jest rakiem. Ostatnio cały czas gada, że zaraz zaczną się jakieś wspólne jazdy i będzie masa ludzi, która pierwsza raz będzie jeździć w grupie i nie potrafi tego robić. No nie
@Im_from_alaska: Zdaje się, że pijesz do wątku, w którym narzekał na ludzi, którzy nakręcili zimą kilometry na zwifcie nie jeżdżąc wcześniej zbyt dużo w realu i pchają się bez respektu na początek grupy. Nie jestem tu od bronienia go, ale tak tylko powiem, że były chyba 2 takie filmiki. Widać zjawisko jest częste. Sam o nim nie słyszałem, bo nie jeżdżę w grupach.
@krabat: tak, do tego. ja tylko chcę podkreślić, że wystarczy prosty komunikat "dziś jedziemy z prędkością x km/h, tak, żeby każdy miał radość, na podjazdach każdy może jechać swoim tempem, ale na szczycie czekamy na całą grupę". tyle wystarczy
@Im_from_alaska: Myślę, że na jego wyjazdach właśnie tak to wygląda, a wątek był raczej o jakiś lokalnych ustawkach, gdzie ludzie typu ja, którzy coś tam jeżdżą, ale sami, pchają się do przodu grup. W każdym razie, coś Pana Jana musiało boleć w tym temacie, bo wyjątkowo się odpalił xD