Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 355
Pracownicy partyjnej szczujni tak bardzo wstydzą się tego czym się zajmują, że nie podają nawet nazwisk. Trzaskowski z każdym dniem coraz bardziej przekonuje mnie do swojej kandydatury.

Nagranie ponoć sprzed wyborów samorządowych.


Link

#neuropa #bekazpisu #tvpis #bekazprawakow #polityka
Soojin21 - Pracownicy partyjnej szczujni tak bardzo wstydzą się tego czym się zajmują...

źródło: comment_15897611682pZLlE7k8JArSIWzrsumTq.jpg

Pobierz
  • 16
Trzaskowski to nasza jedyna nadzieja, byśmy znaczyli coś w świecie.


@koroluk: ale to nie od prezydenta zależy czy Polska coś będzie znaczyć w świecie, potrzebne jest dobre i uczciwe prawo, które pozwoli wszystkim normalnie funkcjonować, jak dla mnie żaden z kandydatów nie wyróżnia się dlatego zagłosuje na jedynego słusznego kandydata o imieniu nieduda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo ładnie się narracja zmienia, Trzaskowski z marionetki (kazali mu zrezygnować z jednego miejsca i kandydować w innym) przeszedł w tryb „chada” na którego warto głosować. Nie wiem co w tym lepszego od Dudy, to będzie ten sam poziom tylko inny klęcznik.
Pierwszą wizytę zagraniczną powinien złożyć do USA i zerżnąć Melanię na oczach Trumpa.


@koroluk: lepiej Ivankę - to na nią ten pomarańczowolicy zbok ma największy boner i to by było najdobitniejszym ustanowieniem dominacji.
Pierwszą wizytę zagraniczną powinien złożyć do USA i zerżnąć Melanię na oczach Trumpa. Jestem pewien, że ta ameryk4nka zbytnio by się nie opierała, a i Donald by raczej podziwiał kunszt mistrza i podpytywał o rady. A patrząc na niedoskonałości swojej żony, myślałby w duchu: fuck, ale wstyd przed Rafałem...


@koroluk: Dla takich kwiatków mam Ciebie w obserwowanych ( )