Wpis z mikrobloga

Cześć.

Chciałbym się przesiąść z m365 PRO na coś potężniejszego do 3000 zł

Zależy mi na prędkości maksymalnej ok. 40km/h i zasięgu na chociaż 1.5 godziny jazdy na średniej prędkości, oraz amortyzacji i dostępności w PL

Na ten moment moje oczy zauważyły Ruima mini 4 pro, oplacalny biznes? Na allegro/olx da się dorwać za 2500-2700 zł
#xiaomi #hulajnogaelektryczna #m365 #m365pro #speedway #ruima
  • 15
@Dogecoin: ja mogę polecić Langfeite L8S, jest lżejsza od L9 i tańsza, choć oczywiście zasięg i prędkość maksymalna są odpowiednio gorsze, ale wciąż mówimy o osiąganych prędkościach znacznie wyższych od prędkości najlepiej stuningowanej m365. Trzeba być chorym, żeby na hulajnodze pędzić więcej niż 30 km/h.
@gripen2000: obilo mi sie o uszy ze techlife x5 i x6 maja problem z dobijaniem do 45km/h, masz cos innego z dobrym zawieszeniem, predkoscia i zasiegiem do 3500? jak nie to warto polowac na kugoo boostera? btw zero 9 i techlife x6 to ponoc to samo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dogecoin: X5 nie pojedzie 45km/h to fakt. Ja rozpedzilem sie do 35 max. Tak, Techlife x6 i zero 6 to to samo. Z tych dwoch to Techlife, bo tu masz serwis gwarancyjny w PL. Kugoo G-Booster to też dobra opcja cena/jakość.