Wpis z mikrobloga

Dlaczego niektórzy uważają, że kobiety uprawiające seks z chadami się "nie szanują"? One właśnie się szanują, bo dopuszczają tylko "najlepszych" mężczyzn. "Nie szanowałyby się", gdyby uprawiały seks ze wszystkimi. Dawniej się nie szanowały i kręciły ze zwykłymi chłopakami, bo nie zdawały sobie sprawy z wartości cipki. Dziś się szanują i kręcą tylko z chadami. Tak na logikę
#przegryw #stulejacontent #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
@czworokot: Odmawianie kobietom szacunku do siebie ze względu na aktywność seksualną, nieważne, czy z chadem czy ze swoim starym, to kuriozalny kretynizm. Ktoś kiedyś wymyślił głupotkę, inni powtórzyli i tak się przyjęło.

No bo co ma seks do szacunku? Czemu sprawianie sobie radochy miałoby pozbawiać szacunku? I czemu tylko kobietom? Tu już nie chodzi o poglądy, że facet może, a kobieta nie, choć są one oczywiście głupie. Tu chodzi o samą
@PeknietaMorda:

Najwidoczniej wiele skoro fakt że brzydcy faceci też posiadają potrzeby seksualne jest traktowany przez społeczeństwo jako przestępstwo.


Nie wiem, o czym bredzisz, kolego, choć domyślam się, że o czymś bardzo niemądrym. Nie rozmawiamy tu jednak o oblężonej twierdzy przegrywa, tylko o osobach aktywnych seksualnie.

Czemu luźne podejście do seksu miałoby pozbawiać szacunku do samego siebie? Jedyne, co mi przychodzi do głowy i zachowuje cień sensu, to kwestia chorób wenerycznych. Nie
@koroluk: moze z tego, ze dostanie seksu to jest najwyzszy cel człowieka. Kazdy do tego dąży. Więc jak ktos to rozdaje "za tanio" to sie nie szanuje bo cena powinna być większa.

Ja bym tak rozszyfrował genezę tego rozumowania.