Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dostałem pocztą paczkę od dziewczyny z którą się rozstałem w tamtym tygodniu. Zupełnie tak jakby nie mogła mi dać tych rzeczy normalnie xD No ale podobno to ja mam skłonność do dram...
Więc spakowała mi moje ubrania które u niej zostały, książkę, którą kiedyś wzięła ode mnie, moje słodycze, które były u niej (nie ma wszystkich na zdjęciu bo część od razu #!$%@?łem)
i co przykre przedmioty, które jej podarowałem w tym muszelki, które przywiozłem jej znad morza, a były tylko pretekstem, żeby się z nią spotkać o czym doskonale wie, to naprawdę przykre i powinna była zachować te rzeczy
A na dodatek dorzuciła tam coś od siebie, saszetkę #!$%@? Tantum Rosa, środka do cipy, sugerując mi że jestem #!$%@?ą....
A więc, Moja Droga jeśli to czytasz to...


#zwiazki
#rozstanie
#logikarozowychpaskow
#wykopoczta
#tfwnogf
coram_populo - Dzisiaj dostałem pocztą paczkę od dziewczyny z którą się rozstałem w t...

źródło: comment_1589832240ArQyHOnbmQ7tYeuJX9LZJD.jpg

Pobierz
  • 43
@coram_populo: Dziewczyna wydaje się ideałem: fajne poczucie humoru, honorowa, bo nie zatrzymuje czyichś rzeczy, skromna, bo oddała prezenty uznając, że nie zasłużyła, i w dodatku wysłała Ci złożone ubrania, aby się nie pogniotły i w trosce o Twój czas wysłała to wszystko paczką zamiast zajmować Ci cenne chwile...

Skoro jest już wolna to daj na nią jakiś namiar ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@coram_populo: Ja się nie znam, ale może trzeba było z nią porozmawiać przed zerwaniem, nie napadać w korytarzu jakbyś co najmniej przyłapał ją na puszczaniu się z innym? Może wypadało wcześniej rozmawiać o swoich wątpliwościach zamiast milczeć, a potem postanowić odejście? Może wreszcie miło by było gdybyś nie pisał jej zaraz potem "nie pisz do mnie", tak jakby ona nie miała prawa do żalu.

Była dla Ciebie najlepszą wersją siebie. Była
@breviceps: jak się ludzie rozchodzą albo po prostu kłócą, to zawsze jest druga strona medalu i wiadomym jest, że ta wersja przedstawiana przez jedną osobę, różni się (czasem nawet diametralnie), od tej drugiej. Emocje buzują, nie jest przyjemnie, ale zamiast publicznie siebie wyśmiewać czy wytykać błędy, polecam załatwić to na priv. Nie warto dzielić się tym co między Wami z obcymi ludźmi, którzy i tak w większości będą się jedynie dobrze