Wpis z mikrobloga

19.05 dzisiaj mija 3 rok od wystąpienia pierwszej arytmii. Z 10 kardiologów, niezliczona ilość badań krwi, prześwietleń i innych badań, jedna nieudana ablacja w 2019, pojawienie się migotania przedsionków. Nie były to dobre 3 lata, z psychiką coraz gorzej. W marcu miał być kolejny zabieg ablacji, ale przez pandemię przełożony na bliżej nieokreślony termin. Całe życie ani jednego papierosa, uprawianie sportu, alkohol w śladowych ilościach i w miarę zdrowa dieta. Jednak chyba zbyt duży bagaż emocjonalny się odbija. Pozdrawiam wszystkich mireczków i mirabelki, którzy cierpią na arytmie serca, jest to okropna choroba obierająca całą radość z życia, a poznałem wiele młodych osób, które również na to cierpią.
#kardiologia #zdrowie
  • 6
@noother: zamiast przerwy pomiędzy tętnieniami serca występuje nierytmiczne uderzenie serca, ja mam dość mocne te dodatkowe tętnienia, bo jak kardiologowie patrzą na niektóre moje ekg, to najpierw myślą że jest wadliwa aparatura w przychodni, a potem jak zrobią u siebie, to patrzą jak na trupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)