Wpis z mikrobloga

Hej Mirabelki i Mirki. Mało tutaj się udzielam, ale czytam sporo.
Nadszedł czas w moim życiu, żeby wejść na nową drogę życia i powiedzieć mojej różowej, że jest tą jedyna .
Pytanie do tych, którzy już to przerabiali...
Gdzie polecacie kupić pierścionek?
Myślę o Aparacie, ale mam wrażenie, że za tą samą cenę można kupić coś lepszego w mniej medialnym sklepie.
P.S. Różowe, też pomóżcie bo przecież kto jak nie wy najlepiej się znacie na takich sprawach :)

#oswiadczyny #zareczyny #zalesie
  • 9
@RabarbarowyRewolwer: na pewno omijaj wielkie sieciówki. Rozejrzyj się po mniejszych zakładach jubilerskich, znajdziesz pierścionki o takim samym wyglądzie jak te z apartu, z lepszymi jakościowymi kamieniami i tańsze niż w aparcie. Jak kupowałem to różnica pomiędzy jubilerem u którego byłem a apartem wyszła ok 1000zł a u jubilera miałem lepszy i większy kamień.
Ogólnie chce kupić coś do 3k. To nie jest problem. Ale poprostu wolę z tego wykrzesać jak najwięcej :) bo mam wrażenie, że właśnie u jakiegoś jubilera mógłbym kupić coś za 3k co tylko przez metkę Aparatu czy innego kruka będzie wycenione na 2 razy wiecej.
Choć też myślę, że online byłoby spoko zrobić rozeznanie. Więc jak macie jakieś linki do polecenia. Albo jubilera w KRK to z chęcią popatrzę :)
@RabarbarowyRewolwer: zobacz sobie u nas dostępne modele - pierwsza zasada nie kieruj się ceną ( ͡º ͜ʖ͡º).

Z inspiracji też jesteśmy w stanie zrobić 1:1 więc wolna amerykanka.

W 3k masz już całkiem fajny diament (oczywiście po rabacie na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°), albo kilka razy większy inny kamień szlachetny np rubin czy szafir.
Osobiście swojej narzeczonej podarowałem taki 1,9ct Tanzanit