Wpis z mikrobloga

**Dajecie w ogóle je_anie o to z jakiego żelu i szamponu korzystacie? xD**

Do niedawna idąc na stanowisko z żelami pod prysznic moje wymaganie było tylko jedno- aby był conajmniej 5w1 for face, hair, body, ass and dick. Jedna butla ma załatwić wszystko, marka ma drugorzędne znaczenie. Zazwyczaj wybór padał na butlę z żelem o kolorze wściekłej salamandry, jakiś tam adidas, axe, fa, oldspice, cokolwiek.

W zeszłym roku stwierdziłem, że warto byłoby wesprzeć polski biznes, więc wybrałem niepozornie wyglądającego SZAREGO JELENIA. Ten dzień przeklinam po dzis. Na to że nie bedzie pachnieć mauritiańską palmą tudzież innym afrykańskim kaktusem to się spodziewałem, ale tak nijakiego gówna nie miałem nigdy. xD no więc znowu wróciłem do wściekłej salamandry

Z pół roku temu kupiłem yego od ziaji i od tego czasu eksperymentuje z tą marką. Zajebiście skondensowany, mała butelka ale wystarczy na tyle co te duże lochy, bo nie trzeba na_ierdalać pół butli żeby sie namydlić. Propsuje ziaje. Jak macie jakieś sprawdzone produkty to poprosze nazwy.

#kiciochpyta #pytanie i niech bedzie też #modameska
  • 13
@nightfly: Zależy od skóry. Niektórzy mają dość wrażliwą z problemami np. łatwo jakaś wysypkę łapią.

Ja mogę się myć czymkolwiek, bo mi to nie robi. Ale ostatnio używam mydła z aleppo na twarz. Śmierdzi strasznie to mydło, ale dobrze na skórę robi.

Szampon w kostce jest 10/10 z 4szpakow, Masveri z Rossmana też gicio. Petalfresh podobno też dobry, ale ja po nim łupież miałem.

Generalnie im bardziej jakościowy skład tym lepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nightfly: szampon z fitokosmetik, nie ma żadnych detergentów, a pieni się normalnie i jest zdrowy dla włosów. Bez znaczenia, czy jesteś facetem, czy babą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupidyn_ciemnooki: czy uważasz, że szampon z baba na etykiecie jest damski? A co sprawia, że będzie męski? ( ͡ ͜ʖ ͡) a tak serio to zapach szamponu i tak słabo zostaje na włosach i nie są jakieś "damskie", więc tym się nie przejmuj. Odżywki też nie są perfumowane na damskie zapachy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kupidyn_ciemnooki: tak, pieni się bez problemu. Ktoś tam polecam szampon w kostce, to też jest dobre i super wydajne i też się super pieni, ale może najpierw przerzucić sie na dobre szampony, a potem próbować nowinek jak suchy szampon. Czasem w tesko są fitokosmetik, a to 10zł za butelkę, mniejsze drogerie też mogą mieć, zobacz przy okazji, będzie taniej, bo bez przesyłki :)