Wpis z mikrobloga

#trading212 #gielda po co t212 weryfikacja ?
Albo inaczej po co mi ta weryfikacja? Przeszedłem weryfikację w kilka sekund przy zakładaniu konta a teraz ponownie prosza o weryfikację. Wtedy zrobiłem weryfikację podałem dokument tożsamości bez adresu i mi przyjęli. Teraz dałem prawojazdy z adresem i odrzucili.
  • 10
Po to aby sprawdzic czy adres ktory podales podczas rejestracji jest aktualny. Dlatego tez najlepiej wyslac aktualny np rachunek za gaz lub prad. Sam przez to przechodzilem i za 2 podejsciem zaakceptowali mi. Nawet ladnego maila dostalem z wyjasnieniem dlaczego tak a nie inaczej to przebiega.
@wmordkejeza: ale ja wiem ze mój adres jest aktualny po co maja mi to oni potwierdzać. Albo co ich to obchodzi. Zobaczymy wyslalem im ponownie zaakceptowany wcześniej dowód bez adresu. Tłumaczenie na polski jest tak żenujące że niczego nie wyjaśnia.
Wysyłam adres bo chcą adres a tam trwa weryfikacja dowodu ...
Ty wiesz, ale oni skad moga? Idac dalej twoim tokiem rozumowania wystarczy miec przeciez lewy dowod i wymyslone dane by zalozyc konto. Jesli wyslales dowod bez adresu badz pewien ze ponownie nie przejdziesz weryfikacji.