Wpis z mikrobloga

Mirki z #it #programowanie #programista15k #businessintelligence, czy i gdzie szukacie pracy dla firm za granicą. Chodzi mi np. o coś na zasadzie pracy dla kontraktowni typu Sii czy Accenture tylko zagranicznej.
Mam zamiar pożegnać się z obecną kontraktownią i chętnie spróbowałbym sił za granicą. Raczej zdalnie, ewentualnie wyjazd na kilka dni w miesiącu.
A może ktoś z Was tak pracuje i może się podzielić doświadczeniami. Ewentualnie jak coś to szukam jako BI Developer w stacku Microsoftu. Raczej mocny mid aspirujący na seniora.
  • 9
@ddzwon: gdybyś miał jakiś kod do rozdania na okres próbny to podeślij proszę. Wygląda ciekawie ale bez membership niestety (co jest w pełni zrozumiałe) niewiele mogę tam zdziałać :/ i nie chodzi o pieniądze po prostu fajnie byłoby mieć możliwość zrobienia czegoś w stylu własnego researchu tej platformy, ofert, pracodawcow, itd. bez większych zobowiązań.
@ddzwon: hehe a otworzylem gdzies z 20+ tabow zeby poczytac a po pierwszych 2 wszystkie wylaczylem bo nie bylo nic wiecej niz na glownej stronie po wyszukiwaniu :P Ale dziekuje za oferte, jak znajde chwile to sie odezwe :)