Wpis z mikrobloga

Wygryw ubrany w drogie markowe ubrania (oczywiście zachodnie odpowiedniki naszych sieciówek, ale tutaj odpowiednio drogie bo prawdziwych marek premium i tak żadna by nie rozpoznała) - uuu anon, widzę znasz się na modzie, może pójdziesz ze mną do galerii i pomożesz mi w wyborze? U hihi anon nie mogę zapiać sukienki, chodź do przymierzalni mi pomóż. Mmm anon, ale jesteś umięśniony, długo ćwiczysz bo ta koszulka idealnie opina się na twojej muskulaturze.

Beta przegryw ubrany w men’s fashion jakiś cropp, h&m czy reserved w za dużych rozmiarach - fuj anon odwal się ode mnie, jak ty wyglądasz, nawet nie myśl że potrzymamy się za rękę zboczeńcu

#blackpill #takaprawda pamietajcie #przegryw dla różowych wasz wygląd jest ważny i żadnej nie podoba się pseudo skejcik w za dużych dżinsach i wygniecionej koszulce mającej 10lat ze spranym generycznym nadrukiem typu „MIAMI 1969”
  • 25
@Przegrywinho69: Czy na prawdę nie nudzi Cię podszywanie się pod 3 rózne nicki i pisanie długich wysrywów o tym, jak to ubrania klawna pomogą przegrywkom wyjść z ich stanu? Przecież to bujda, granda jakaś, jakim cudem nikt nie zbanował jeszcze tego idioty?!!!

Serio się pytam, wchodzisz po 2 tyg. na święty tag, a tu ten debil stoi jak stał i sam nie wiesz, czy yebnać w monitor, czy zjechać go pod
@ZPoetaZ: Nie wiem jak z jeansem ale chinosy czy spodnie materiałowe to niebo a ziemia jeśli chodzi o wykonanie, lepiej układają się na dupie i w ogole. Tutaj bardziej chodzi o to co masz na gorze i buty i ogólne dopasowanie stroju tak jak i zadbana morda bo nikomu nie podoba się broda typu menel wyglądająca jak randomowo rosnące włosy łonowe, ale już dobrze przystrzyżona broda i dobry ubiór stawia się
@Megawonsz_dziewienc: to co napisałeś to jest #redpill dla normików, którzy mówią, że jak chcesz wyrwać laskę to wystarczy, że się dobrze ubierzesz i pójdziesz do barbera (czyt. zadbasz o siebie), a nie #blackpill któremu człowiekowi przez swoje złe geny nawet Gucci nie pomoże (chyba, że wyrwać laskę na kasę, ale to nie miłość).