Wpis z mikrobloga

@1950M Czasem tak, jeśli wiem że pająk jest spokojny to przy przekładaniu do innego zbiornika wezmę.
Często też łapię w palce, żeby określić płeć. Tej nie złapałbym ani w palce, ani nie wziął na rękę. Szkoda mojego i pająka zdrowia bo jeśli bym ją zrzucił to mogłoby się źle skończyć dla niej.
@GFG_: Mam nadzieje, że nie mieszkasz w moim bloku. Po cholerę hodować cokolwiek jadowitego w domu ? Doprawdy dziwny fetysz i powinien być zabroniony. W przypadku gdy ucieknie, sąsiedzi pewnie nie byliby zbyt weseli ;)
@TomgTp Wyżej odpowiedziałem, wrzuciłem też kilka zdjęć jak brałem na ręce.

@Purple
Nie mieszkam w bloku.
Nigdy nic mi nie uciekło.
Powinien być zabroniony bo ludzie, którzy słyszeli o tym hobby tylko ze śmiesznych artykułów na wp tak mówią? Po cholerę uprawiać sporty typu snowboard czy narciarstwo? Można sobie nogi połamać. Uważaj z tym zarabianiem, bo w przyszłości ktoś może uznać, że Twoja wolność mu nie pasuje i zabroni czegoś tobie.
Jako
@GFG_ nie to żebym nie popierał wolności ale analogia ze snowboardem jest nietrafiona, gdyż Twoja jazda na snowboardzie będzie miała konsekwencje dla Ciebie i tylko dla Ciebie, przykład który kolega wyżej podał odnosił się do sytuacji gdy stworzonko ucieknie i np wystraszy jakaś babcię na klatce schodowej, która mogłaby zejść na zawał. Ale nie mieszkasz w bloku więc dla mnie hoduj co chcesz, niech się ładnie chowa :)
@Dino_Drezno Nie sądzę, żeby pająk był w stanie wyjść przez drzwi wejściowe w bloku, oczywiście za każdym razem kiedy ktoś nie dopilnuje swoich zwierząt powinien być krytykowany bo to hobby wymaga trochę odpowiedzialnośc i w interesie samych terrarystów jest to, żeby takie rzeczy się nie zdarzały. Niestety media trochę podsycają nienawiść do "morderczych, ogromnych i włochatych morderców" bo to się klika. Nie udokumentowano na świecie zgonu z powodu ukąszenia ptasznika, a małe