Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
#thecrew2 #gry #forzahorizon4
Ale to the crew 2 to straszne gówno, nie dość że sterowanie jest tragiczne, to poziom trudności jest strasznie #!$%@?ący, drobny błąd i juz nie ma szans na wygraną, oczywiście nie pomyślano o możliwości cofnięcia kawałka wyścigu jak w forzie przez co jeden wyścig trzeba jechać kilka razy, zamiast kilka razy poprawić jeden fragment, co strasznie frustruję i niepotrzebnie marnuje czas. Wracam grać w forze horizon, dzisiejsze podejście do the crew 2 dobitnie pokazało mi, ze jest forza i długo długo nic.
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sodomek: to prawda, jedyna rzecz której brakuje mi w forzie to bardziej rozbudowany tuning wizualny, bo dla wielu aut wybór zderzakow czy spojlerów jest bardzo niewielki, brakuje też wyboru kilku innych detali. Marzy mi się aby 5 część forza horizon miała miejsce w Japonii i skupiala sie bardziej na możliwościach tuning, byłaby to dla mnie wtedy gra idealna :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@panato: I właśnie z chęcią bym zobaczył next gen wersję Włoch w pełnej okazałości. Do tego nawet w formie DLC Szwajcaria i Austria, to by było coś wspaniałego, taki wyścig z Kalabrii do Zurychu przez malownicze Como albo przełęczą Brennero i przez Austrię do tego zmiana pogody ze słonecznej we Włoszech na śnieżną w Szwajcarii. Wiadomo że nowa konsola sobie z tym poradzi w locie. Takie jest moje marzenie ale co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mjestem: @sodomek: Szczerze mówiąc ciężko mi sobie wyobrazić, żeby jakakolwiek gra była w stanie zrzucić z tronu Forze Horizon.
Już czwórka nie ma absolutnie żadnego rywala, który mógłby choć trochę nawiązać walkę, a za rok/dwa wyjdzie nextgenowa FH5, która znów wyznaczy standardy.

Szkoda jedynie, że raczej nie ma szans na pościgi policyjne. Przy tak świetnie skonstruowanym świecie i modelu jazdy mogłoby to być naprawdę ultrafajne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: o ile forze stawiam na piedestał tak martwią mnie inne aspekty. Wiadomo że za model jazdy z grubsza odpowiada studio Turn10 od serii Motorsport (sam silnik Forzatech też jest ich autorstwa), tak PlaygroundGames od Horizon rośnie w oczach, w tym roku studio zatrudniło 92! pracowników i obecnie liczy około 500 osób. Wiadomo, chociaż nieoficjalnie, że z pewnością pracują nad nową FH, wiadomo też że pracują nad grą rpg którą prawdopodobnie
@sodomek: Alpy w Horizon to takie moje małe marzenie, ale z drugiej strony - wróciłem do FH4 jak dodali Eliminatora i to moja ulubiona rozrywka, ale nie widzę tego w takich Alpach. Już na północy mapy teraz jest problem jak trzeba góry ominąć, a co dopiero jak cała mapa to będą góry?

Niech w Polsce zrobią FH5. Nie obrażę się xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panato: wbrew pozorom Polska nie byłaby złym wyborem. Raz że topograficznie mamy bardzo zróżnicowane tereny a dwa, że jako kraj jesteśmy rozpoznawalni w świecie.
Zresztą fanowskie trailery już powstały i Polska też się w nich pojawia
sodomek - @panato: wbrew pozorom Polska nie byłaby złym wyborem. Raz że topograficzni...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beeercik: i jedno i drugie. Problemem dużych studiów jest zarządzanie zasobami ludzkimi. Mam nadzieję że ogarną temat. Niedługo zobaczymy jak obecnie Microsoft ogarnia ogromne projekty growe bo Halo Infite ma być takim projektem, na potrzeby gry studio 343 Industries pracowało kilka lat nad samym silnikiem SlipSpace, zobaczymy już wkrótce jak to będzie wyglądać.
@Mjestem: To cofanie czasu w grach samochodowych jest jakimś nowym standardem? Bzdury wypisujesz nazywając The Crew 2 strasznym gównem. Ukończyłem bez większych problemów wszystkie możliwe aktywności na normalnym poziomie trudności, tylko nieliczne musiałem powtórzyć więcej niż dwa razy. Owszem FH4 jest lepszą grą, ale twórcy gier wyścigowych mogliby się uczyć od The Crew 2 jak powinno się robić system szybkiej podróży tj. powinna być możliwość błyskawicznej teleportacji do każdej odblokowanej aktywności.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mjestem: cofanie czasu w Forzie to złoto. Pamiętam, że jak się pojawiło w serii byłem sceptyczny. Po latach bardzo sobie cenię. Może to trochę jak cheaty ale po prostu szkoda mi czasu, żeby przez jeden błąd powtarzać cały wyścig.
@Mjestem: Potwierdzam, The Crew 2 tak mnie #!$%@?ło swoimi misjami, że przestałem grać po miesiącu - kasa #!$%@? w błoto. NFS 2015, też nie skończyłem, bo było po prostu monotonne - kasa w błoto.
FH4 - gram od października i robię czasem przerwy, ale nie znudziło się i nie zanosi się na to. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpowiedź na pytanie, którą produkcję wybiorę jako kolejną jest oczywiste.