Wpis z mikrobloga

Ok, żeby nie być ignorantem przeczytałem w całości Tezy Konstytucyjne Krzysztofa Bosaka. Poza działem 16. o ochronie życia - to świetny dokument. Żebyśmy się zrozumieli, popieram ochronę życia od poczęcia ale kompromisu aborcyjnego bym nie zmieniał. Śmieszy mnie natomiast analiza autorstwa oko.press (wrzucona zresztą kolejny raz bo poprzednio zakopano). Ciekawe ilu z was przeczytało tekst źródłowy, a ilu swoje opinie opiera na mocno naciąganym artykule?

#polityka #konfederacja #bosak #bosak2020 #ruchnarodowy #bekazlewactwa
Pobierz
źródło: comment_1590307465RQZTl4VsAPvRvHUvsNylED.jpg
  • 46
@L3stko Naprawdę nie pali Ci się czerwona lampka, kiedy czytasz tekst, w którym co drugie słowo to "naród", "tożsamość narodowa", "racja stanu"? Podoba Ci się pomysł wprowadzenia fatalnych JOWów i, jak sam Bosak pisze, sprawienia, że władzę trzyma jedna partia bez koalicjantów? Fajne jest stawianie europosłów przed Trybunałem Stanu za to, że głosują nie tak jak Bosak by tego chciał? Narzucanie chrześcijańskich norm wszystkim Polakom, niezależnie od ich wyznania? Można ciągnąć dalej
Śmieszy mnie natomiast analiza autorstwa oko.press (wrzucona zresztą kolejny raz bo poprzednio zakopano). Ciekawe ilu z was przeczytało tekst źródłowy, a ilu swoje opinie opiera na mocno naciąganym artykule?


@L3stko: No to dawaj jakieś przykłady tego co się nie zgadza, skoro cię to tak śmieszy
No i na oko.press nic takiego nie ma. Coś jeszcze?


@waro: naprawdę? Nie wprowadzaj wykopków w błąd...

Oznacza to, że niezależnie od tego, czy jesteśmy wierzący czy nie, prawo będzie oparte o zasady religii chrześcijańskiej, co oznacza zupełny zakaz aborcji, a gdyby trzymać się litery prawa kanonicznego – również rozwodów.
Pobierz
źródło: comment_1590310307JMKEjAvTAiTrdDXO2oWhwQ.jpg
@L3stko: musisz byc bardzo mlodym czlowiekiem. Nie mowie tego ad personam, ale pamietam ze jako mlodzian tez bylem taki butny i radykalny ;] To glupota chlopie, glupota.