Wpis z mikrobloga

Siemano mirasy. W jakie podstawowe blessy się powinienem zaopatrzyć by nie tracić itemków?
AOL jest troszkę za drogi niestety.
Dodam, że chodzi mi o podstawowe blessy, by nie latać pół godziny po tibii i szukać gdzie je dostać XD
#tibia
  • 13
Ja tam w sumie nigdy dobry nie byłem w te Tibie i rzadko gram ale ostatnio padłem chyba 5 lat temu. Ostatnio widziałem że żeby nie stracić itemków jak zostaniesz zabity przez pk wystarczy tylko twist of fate a to możesz kupić w każdej świątyni jeśli masz chociaż jeden bless. Oczywiście im więcej blesów tym mniejsza szansa na utratę itemów po śmierci też od potworów. Odsyłam tutaj https://www.tibia-wiki.net/wiki/B%C5%82ogos%C5%82awie%C5%84stwo
@redofrompolsza: Z tego co ja wiem to normalnie trzeba mieć wszystkie blessy żeby nie tracić itemów.
@TMBRK: do 70lvl taniej wychodzą blessy i niestety musisz się nalatać albo kupić w tibia store ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja swoim ED na 90lvl latam bez aola i blessow bo padam tak często, że się nie opłaca. Zawsze zdążę się pozbierać XD
@TMBRK: bessy są lepsze bo zmniejszają utrate doświadczenia i dodatkowo zapobiegają utracie itemów ale to pod warunkiem, że masz wszystkie blessy. Wbrew pozorom to chwila biegania. Chyba, że musisz biegać 3 razy dziennie to może odpuść kupowanie aola i blessów.
@redofrompolsza: AOL + twist to 0% szans na utratę ekwipunku przy śmierci pvp, nawet AOL nie znika. A tak poza tym twist chroni tylko przed utrata pozostałych blessow przy śmierci pvp, także tutaj nic nie zmienia jeśli chodzi o redukcje szans na straty ekwipunku.
@TMBRK: