Wpis z mikrobloga

Czarnoprochowe mirki&mirabelki. Kolejny amator pcha się do zabawy. Chciałbym postrzelać trochę z broni na amunicję rozdzielnego ładowania. W związku z kompletowaniem niezbędnego ekwipunku, postanowiłem zadać kilka pytań. Kwestia ładunku miotającego-jak zdobyć czarny proch? Czy można wyrobić Europejską Kartę Broni na rewolwer czarnoprochowy i przy jej pomocy zakupić proch? Czy są jakieś środowiska strzeleckie w okolicy Rybnika, które mogłyby umożliwić zakup prochu osobie bez pozwolenia na broń? Czy w Rybniku są jakieś godne polecenia otwarte strzelnice? Dzięki za odpowiedzi. #czarnoprochowce #czarnoprochowycontent #rybnik #rewolwer #bron
  • 4
@Raptorzof: Wyrabiasz ekb i kupujesz, albo jak otworzą granice to jedziesz do Czech lub chyba Słowacji. Ale najpierw kupujesz bron.

Czy są jakieś środowiska strzeleckie w okolicy Rybnika

@Raptorzof: Nie #!$%@? ludzi, wyrobienie ekb to 20 minut roboty. Miej chociaż troche honoru i inteligencji.

zakup prochu osobie bez pozwolenia na broń?

@Raptorzof: Na proch czarny pozwolenia nie potrzebujesz, jak chcesz strzelac z nitro to #!$%@? ci lapy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Raptorzof: pewnie jak się zakręcisz to znajdziesz kogoś, kto będzie skłonny dać Ci w prezencie ze 2 opakowania o ile Ty mu np dasz w prezencie parę wizerunków Jagiełły. Nie mam EKB a jakoś zawsze mi się udaje postrzelać i to nie z palców...