Wpis z mikrobloga

hej, polecilibyście jakiś produkt do układania fryzury (głównie coś w stylu quiff albo pompadour)? mam gęste i sztywne włosy, dlatego większość produktów, które używałem wcześniej - działały co najwyżej średnio. myślałem nad Baxterem albo Cavalierem bądź Hanz de Fuko - najwięcej opinii, że najlepsze glinki, które z kolei są najlepsze do włosów mojego typu. z tego jednak, co widzę, to produkt Blumaan jest niedostępny na naszym rynku, więc został Baxter i Fuko. jakieś opinie? brać któryś z tych dwóch, czy macie inne propozycje? co do Baxtera, to widziałem, że ludzie nie mają większych zastrzeżeń, oprócz tego, że w letnią pogodę - fryzura może opadać, bo skład opiera się na wosku - jeżeli tak jest, to mega minus, ale rozumiem, że nie ma złotego środka. tak, czy siak - liczę na Waszą pomoc mireczki i dzięki. a, i co do ceny, to najlepiej, abym mógł zamknąć się w przedziale ~100zł/50ml, no i fajnie by było, gdybym nie musiał produktu ściągać z Mauretanii, ale był dostępny w jakimś sklepie internetowym w Polsce.

#pomada #pomadowaglowa #wlosy #kosmetyki #fryzura #modameska #fryzjer
  • 6
@n1c3: Arcadian Clay jest jeszcze. Całkiem podobny do Baxtera. Taka przyjemna pomada do luźnej fryzury. Pamiętaj tylko że jak chcesz coś czesanego a nie luźnego to na tych 2 produktach nie zrobisz.