Wpis z mikrobloga

@loczyn: no i domy są stosunkowo drogie jak na zadupie bo w okolicy jest kilka bardzo fobrych szkoł a sama okolica jest biała i wolna od przemocy jak biże narodzenie w alpach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no i domy są stosunkowo drogie jak na zadupie bo w okolicy jest kilka bardzo fobrych szkoł a sama okolica jest biała i wolna od przemocy jak biże narodzenie w alpach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Royal_Email: jeszcze bardziej kusisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoNameeDD: przeciętne małe mieszkanie w Polsce to 25-35m2 kwadratowych, mały szeregowiec w Anglii to minimum 70-80m2. Co zresztą widać w statystykach - w Anglii, mimo ponad 2 krotnie większej populacji i podobnej powierzchni co Polska, średnia powierzchnia mieszkaniowa na mieszkańca jest sporo większą
  • Odpowiedz
a to co na zdjeciu opa to domki co mają grubo ponad sto lat.


@Royal_Email: Ziom, 120-letnie szeregówki to norma w praktycznie całym UK xD
I to nie jest jakaś zabytkowa, historyczna zabudowa :D
Sam mieszkam w szeregówce z 1899 roku. W okolicy pełno z datami od 1880 do 1900+

mały szeregowiec w Anglii to minimum 70-80m


@piwniczak: Chciałem Ci napisać wymiary szeregówek z portalu z ogłoszeniami, ale zapomniałem, że
  • Odpowiedz
Ziom, 120-letnie szeregówki to norma w praktycznie całym UK xD

I to nie jest jakaś zabytkowa, historyczna zabudowa :D

Sam mieszkam w szeregówce z 1899 roku. W okolicy pełno z datami od 1880 do 1900+


@GregPelka: fajnie a gdzies napisałem że jest inaczej?.

ale zapomniałem, że te debile nie umieszczają tak zbędnej informacji jak metraż xD


@GregPelka: dobrze że przyjechali przedstawiciele najinteligentniejszego narodu świata, spadkobiercy wielkich lechitów i im pokażą
  • Odpowiedz
@Ksieciunio-: @Szamotowy_Marian: A po drugie, Polacy sami nie szanują wiejskiej i małomiasteczkowej historycznej zabudowy centralnej i wschodniej Polski, uważając ją za przeżytek, niszcząc i budując jakieś bezwyrazowe domostwa i kloce lub przebudowując na takowe. Rozumiem, starą chałupę drewnianą bez kibla rozebrać, ale można zbudować większą, lepszą i nowocześniejszą w tym samym stylu.
  • Odpowiedz