Wpis z mikrobloga

Dowiedziałam się właśnie, że istnieją na świecie ludzie, którzy nie mają przypraw ułożonych alfabetycznie. Szok. Jak wtedy szybko coś znaleźć? No ok. Może i można tak żyć, ale... ale co to za życie? #pytanie #ankieta
e.....8 - Dowiedziałam się właśnie, że istnieją na świecie ludzie, którzy nie mają pr...

źródło: comment_15904063477fAC8uSiMc2BsfOjuh3DYd.jpg

Pobierz

Czy masz przyprawy ułożone alfabetycznie?

  • Tak 4.4% (92)
  • To najglupsza rzecz o jakiej slyszalem 62.3% (1298)
  • Nie 33.2% (692)

Oddanych głosów: 2082

  • 37
  • Odpowiedz
@emilkos8: O ile przy szukaniu przypraw jest to faktycznie uproszczenie, ale żeby przy odkładaniu przypraw, szukać ich właściwego miejsca to ja raczej podziękuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emilkos8: pokazałaś wzorcowy przykład porównania programowania leniwego z nadgorliwym w chociażby słownikach, tj. leniwe mówi o tym, że wkładasz nowe elementy jak leci (szybko) a wyciągasz później patrząc je po kolei (wolno), a nadgorliwe na odwrót. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emilkos8 dowiedziałem się właśnie, że istnieją na świecie ludzie, którzy trzymają przyprawy w papierkach by im wietrzały. Szok. Jak wtedy coś smacznie doprawić? No ok. Moz j można tak żyć, ale... co to za życie?
  • Odpowiedz
@emilkos8: układam kategoriami(najczęściej używane, zioła, papryki, korzenne, pieprze, mieszanki ziół, mieszanki orientalne, inne)a w obrębie kategorii alfabetycznie.
  • Odpowiedz