Wpis z mikrobloga

Kurcze, nie wiem czemu kuce zakopują znaleziska z poglądami Konfederacji i jej członków. Przecież to totalnie głupie. To tak jakby np. zwolennicy Biedronia zakopywali znaleziska w których jest mowa o tym, że Biedron chce zalegalziować małżenstwa homo albo zwolennicy PSLu znaleziska z Kosiniakiem, który mówi, że chce wprowadzić emeryturę bez podatków. Kuce, chcecie głosowac na osoby, których poglądów się wstydzicie czy jest jakaś inna przyczyna?

#konfederacja #polityka #neuropa #bekazkucow
chanelzeg - Kurcze, nie wiem czemu kuce zakopują znaleziska z poglądami Konfederacji ...

źródło: comment_1590418713bLKvm6d3bzPNK4RfWz7sOE.jpg

Pobierz
  • 8
@przegrany_przegryw: Wydaje mi się, że to się powoli zmienia. Tak na prawdę, to ta cała gorliwa bezwyznaniowość, w ogromnej większości jest na pokaz. Ot kolejna poza i polityczna konieczność. Czasy coraz szybciej się zmieniają, Kościół "został" w latach 70, jako zbawca i ostoja,a młodzież dorasta i ma coraz częściej gdzieś kosciółkowanie. Nawet na wsi.
@Leel00: Jeszcze ten obrazek jest nieprawidłowy bo jak się rozmawia z kucami to twierdzą, że konfederacja nie ma swojego programu. Poprzednie twory Korwina można powiedzieć, że popierały wolny rynek itp. ale obecne coś już nie bo ich kandydat na prezydenta jest socjalistą.