Wpis z mikrobloga

@aei9077: Może jestem dziwny, ale w ogóle nie jarają mnie góry i nigdy ich fenomenu nie rozumiałem. Serio ludzie tak się spuszczają nad przejściem i zejściem z pagórka? Wiem wiem, widoki, powietrze itd., ale dalej mnie to nie przekonuje. Gdy widzę tych wszystkich miłośników gór to się zastanawiam czy serio im się to podoba, czy to jest tak jak z dużą ilością rzeczy czyli udajemy, że lubimy bo inni też tak robią? Pytam poważnie, bo naprawdę tego nie czaję.

#niepopularnaopinia #oswiadczenie #pytanie #kiciochpyta #gownowpis #gory #podroze
aei9077 - @aei9077: Może jestem dziwny, ale w ogóle nie jarają mnie góry i nigdy ich ...

źródło: comment_15904434052SRG7nLPAuxpLoZey3QBt2.jpg

Pobierz
  • 11
Ja tam na jakąś górkę od czasu do czasu lubię wejść ale żeby np przez dwa tygodnie wchodzić codziennie to nie wolę leżeć na plaży
@aei9077: jak do tej pory nie zlapales zajawki t omyslisz ze o północy na portalu dla przegrywow ktoś sie będzie z tobą palowal i przkeonywal, zebys pojechal w góry w tym roku? dla nas lepiej, mniej tlumow na szlakach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
Nie lepiej rozmawiać o tym co nam się podoba a nie dziwić się temu co nas nie porusza? Świat będzie piękniejszyʕʔ


@Grubyp_qKociamber: No ładnie powiedziane, ale ta sprawa mnie serio nurtuje.

myslisz ze o północy na portalu dla przegrywow ktoś sie będzie z tobą palowal i przkeonywal, zebys pojechal w góry w tym roku?


@komentarze: Poćwicz czytanie ze zrozumieniem.
@aei9077: Przy bieganiu czuje się lepiej, skrótowo: wyrzut endorfin i uczucie radości. Przy chodzeniu po górach mam podobnie, tylko ten stan utrzymuje się kilka razy dłużej, no i widoki lepsze. No a biegania po górach spróbowałem - suma tych dwóch stanów radości.

Jak Tobie to nie odpowiada, to po prostu rób coś innego, to co lubisz.
@aei9077: zachwyt gdy wejdzie się na szczyt, widoki, powietrze, przestrzeń - to rekompensuje wysiłek włożony w zdobycie szczytu. Ja najbardziej lubię bezkresną przestrzeń wokół siebie, widok aż po horyzont - a to najlepiej osiągnąć w górach lub w samolocie. Dlatego lubię wchodzić w góry i latać samolotem ¯\_(ツ)_/¯