Wpis z mikrobloga

Nigdy tego nie robię, ale sytuacja mnie bardzo poruszyła, bo dotyczy mojego znajomego i zasłużonego mirka @PrzekraczajacGranice Wczoraj zaginął w Warszawie! Jego narzeczona prosi o pilną pomoc.

MIKOŁAJ ZAGINĄŁ -> bardzo proszę o UDOSTĘPNIENIE, lajkowanie, komentowanie postu, by poszedł w świat jak najdalej.

OPIS: Wczoraj (25.05.br) Mikołaj wyszedł z domu w Warszawie 9:00 – 9:30, by przejść się nad Wisłę i poczytać (okolice Mostu Gdańskiego – tzw. Cypelek). Wziął plecak 30 l (ciemnoszary, pomarańczowe elementy, QUECHUA – jak na zdjęciu), koc piknikowy niebiesko-szary, wodę, przekąskę i książkę. Miał wrócić kilka godzin później, najpóźniej na obiad. Ostatni telefon wykonał ok. 10:00, a aktywny był w mediach społecznościowych przed 12:40. Nie odpowiada na telefony ani wiadomości. Nie znaleźliśmy go wczoraj nad Wisłą na trasie Most Gdański – tzw. Cypelek (na wysokości Pelcowizny).

Wzrost: 174 cm, waga: ok. 83 kg, krępa postawa

ZNAKI SZCZEGÓLNE: wypukły pieprzyk (znamię) na prawym policzku na granicy zarostu, mała podłużna blizna pod prawym okiem, dużo pieprzyków na ciele (ramiona, plecy)

JAK BYŁ UBRANY: kurtka granatowa softshell (4F) z żółtymi elementami przy suwakach (na zdjęciach), niebieskie dżinsy, buty sportowe czarne softshell ze sznurówkami czarno-pomarańczowymi (na wspólnym zdjęciu). Pod kurtką miał czarną koszulkę termiczną z krótkim rękawem (Brubeck), a na to bluzka z długim rękawem bordowa. Miał na twarzy granatową dzianinową maseczkę (Bialcon, jest metka). Miał w kieszeniach klucze do domu (brelok ludzik LEGO Superman) i niebieski sportowy materiałowy portfel z dokumentami w środku.

Zaginięcie Mikołaja zostało zgłoszone na policji i do Fundacja Itaka. Nie jest jeszcze w bazie w internecie, ale jak się pojawi, od razu udostępniam linki.

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE, bardzo bardzo proszę o kontakt. Proszę, prześlijcie tę informację dalej.

ZNAJDŹMY MIKOŁAJA!

https://www.facebook.com/renata.rakowska.58/posts/4165469243478160 #csiwykop #warszawa
Pannoramix - Nigdy tego nie robię, ale sytuacja mnie bardzo poruszyła, bo dotyczy moj...

źródło: comment_1590488721gJuoVoxjYOXfbpLGv7VNVQ.jpg

Pobierz
  • 136
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Pannoramix: Nie wiem jak to się ma do czasu nagrywania filmu przez @Cash1337 ale niedawno wrzucił film z Warszawy, pooglądajcie może ktoś go zauważy na filmie w tle.

Wiem że głupi pomysl ale przyszło mi to do głowy to czemu nie napisać. Lepiej wyjść na idiotę ale starać się pomóc niż nie pisać nic.

Sprawdzaliście na monitoringu okolicznym czy dotarł na miejsce gdzie miał czytać tę książkę oraz czy je opuścił?
  • Odpowiedz
@Pannoramix: ale jak się znajdzie (oby) to napiszcie co porabiał, bo to jest niestety żenujące - jak ktoś znika to rodzina i znajomi niebo i ziemię poruszają, a jak już się znalazł - no znalazł sie, spadajcie. Bo nagle wstyd, że zamelanżował czy coś.
Tak więc dajcie znać jak się znajdzie co tam. Powodzenia.
  • Odpowiedz
Oby się okazało, że wdał się w jakąś pyskówkę z patrolem i go wzięli na 24 i zaraz będzie śmieszkować z tego z nami ...

@wiluxpl: policja zatrzymując pyta czy powiadomić kogoś z bliskich osób - mają taki obowiązek, wątpię że facet nie powiadomiłby rodziny tylko ot tak poszedł na dołek

Ciekawe jaki % zaginięć to ludzie którzy mieli wszystkiego dosyć i #!$%@? w Bieszczady

@memento_mori: wbrew pozorom z tego
  • Odpowiedz