Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam już 25 lat, przy czym wyglądam na jakieś 21-22. Używam tindera i sporo spotkań z różnymi dziewczynami mam już na koncie, relacje to dłuższe to krótsze.

I powiem wam, że znacznie lepiej mi z tymi młodymi dziewczynami w okolicach 20 niż z rówieśniczkami. Jakieś takie prawdziwsze to wszystko, jakaś więź się potrafi stworzyć. Niestety ale mam wrażenie, że moje rówieśniczki już typowo podchodzą do relacji z facetem jak do transakcji handlowej... Aspekty mojej materialnej sytuacji są jakoś tak bardzo dokładnie analizowane. Prosty przykład, coś tam wspominam o aucie. Z młodszymi od razu śmieszkujemy gdzie to pojedziemy. Starsze? Jakie to auto, no pokaż, ooo musiało być drogie (wygląda na droższe niż w rzeczywistości jest tak btw xdd)! I takie przykłady można w zasadzie przełożyć na każdą sytuację, pracę, mieszkanie i inne. Nie chce już tutaj dodawać za bardzo, że młodsze wyglądają po prostu lepiej i nie męczą też swoim uczuciowym bagażem doświadczeń... W tym poście skupmy się na tym przesadnie materialnym podejściu starszych kobiet. Macie podobne spostrzeżenia?

#blackpill #tinder #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecd722db940832ef250ea3c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam takie spostrzeżenia, że na Tinderze laski szukają silnych emocji, zjedzenia darmowej kolacji w dobrej knajpie oraz atencji. Wśród nich jest jakiś procent normalnych dziewczyn, ale też trudniej o nie, bo jesteś jednym z nastu jak nie set którzy do niej biją.

Odpowiedz sobie na pytanie, czego szukasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jedyny zdrowy wariant, to młodsza kobieta. Rówieśnicy nigdy się nie dogadają bo kobiecie zależy na bezpieczeństwie a bezpieczeństwo gwarantuje kapitał, którego rówieśnik najczęściej niema, bo nie miał kiedy go zgromadzić. Inna rzecz że żadna kobieta nie będzie traktować i szanować mężczyzny który zarabia mniej od niej, bo nie po to istota słabsza szuka zaradniejszej jednostki od siebie by być z kimś co potrafi tyle co ona.