Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć. Szybko, zwięźle i na temat.
Spotykam się kilka miesięcy z facetem, którego wychowywała tylko silna matka, bo ojciec pracował za granicą.
Facet jak go kiedyś osa/pszczoła użądliła do dziś przed nimi ucieka.
Mięsa nie je, dodatki na pizzy układa jakby obraz malował.
Samochód to woła o pomste do nieba jak nim kieruje. Przy 60km/h wrzuca 3 po to by zaraz znowu wrzucić 4ke. Rozbija się o krawężniki, zero dbania o poziomy płynów, wygląd samochodu totalne nic.
Sprzatąnie, dbanie o dom, dbanie o ogród gdzież by to dla niego.
Czego się po nim nie złapię jak tego zrobić nie umiał to potrafię od razu zrobić.
Pierwszy tydzień max do 2giego tygodnia ma kasę, potem wiecznie ratuje go ojciec z Niemiec, nie wiedzieć na jakie głupoty mu to znika, ale co mu kasy braknie z grzeczności muszę chuchać i dmuchać, żeby tu nie wydać, tu za siebie płacić, bo by chyba tynk ze ścian jadł.
Zero gospodarności, dwie lewe ręce, trochę przywieje zimny wiaterek i biedny musi do domu uciekać.

Niemiłosiernie mnie to drażni. Pochodzę z silnego domu, jestem ,,przeszkolona" w damskich i męskich obowiązkach, znam się na samochodach, twardo stąpam po ziemi i dzięki temu odnoszę sukcesy i nikogo się prosić o nic nie muszę.
On zaś to bujający w obłokach facet, co niewiele z męskością ma wspólnego.

Troszkę to chyba już demonizuje, bo jestem ogromnie wściekła, ale mam silną osobowość i drażni mnie jak facetowi bliżej do kobiety niż faceta.

Moje pytanie brzmi co z tym można zrobić? Nie chcę poddać się bez walki, ale no nie mam pojęcia czy dwie lewe ręce da się leczyć i wywlec na wierzch jakoś jego mentalne kohones

#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ece361fb940832ef250eb76
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
Moje pytanie brzmi co z tym można zrobić?


@AnonimoweMirkoWyznania: absolutnie nic z tym już nie zrobisz, a zachowanie twojego faceta sugeruje w dodatku ze jest ukrywającym się gejem, lub jeszcze jest nieswiadom swojej orientacji. Proponuje rozstać się jak najszybciej i nie męczyc się z idiota
@AnonimoweMirkoWyznania: nie podoba się to droga wolna, mamy XXI wiek, faceci nie muszą już udawać smalców alfa dla popuszczenia szpary. Równie dobrze on mógłby zarzucić ci, że jesteś mało kobieca, bo wykonujesz 'męskie' zadania. To takie typowe narzekanie kobiet. Najpierw robią z ciebie pipę jako matki, a potem wytykają ci to jako potencjalne partnerki i "dziś prawdziwych facetów już nie ma". Chcesz chada, to szukaj chada, a nie narzekasz na gościa,
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli chcesz męskiego faceta to musisz stać się bardziej kobieca żeby on czuł że może się przy tobie wykazać, ale to musi być męski facet bo taki zniewieściały tego nie doceni, będziesz dla niego konkurencją. Jeśli masz silną osobowość czyli wnioskuję pewne cechy męskie, to łatwiej będzie ci trafiać właśnie na takie skobieciałe osobniki które już na starcie widzą że się wszystkim zaopiekujesz. Wymieszanie cech płci niekoniecznie służy dobrze związkom.