Wpis z mikrobloga

Kolejny mnie zniechęca do głosowania na niego w drugiej turze.


@Gilgamesz69: serio? xD

W sumie nie dziwi mnie, że Wiech się mija z prawdą o Trzaskowskim. Wśród 21 postulatów Zielonych nie ma nic o elektrowni atomowej. Chyba, że chodzi o coś takiego:

a także wetowania innych projektów szkodliwie ingerujących w środowisko naturalne;

source
@Gilgamesz69: Dobra, spojrzałem na ten artykuł Wiecha.

Podobnie polityk ten postąpi prawdopodobnie z projektem budowy elektrowni jądrowej w Polsce.

Wg Wiecha jak coś jest prawdopodobne to tak na pewno Trzaskowski zrobi. Ale Zieloni uwarzają, że elektrownia atomowa jest szkodliwa, więc Czaskowski też tak uzna. I na pewno będzie się ich sluchał jak już zostanie prezydentem.

Jeden z tych postulatów zwrócił szczególną uwagę mediów. Chodzi o deklarację, która stanowi, że Zieloni –
Zieloni z iPL maja łacznie moze 1% poparcia XD


@OsraneMajtyXD: Oni nie mają nawet pół procenta, nie wiem po co w ogóle ktoś miałby liczyć się z ich zdaniem. Ta partia ma 3 posłów, którzy weszli do sejmu z list KO.
A KO trzyma ich chyba tylko i wyłącznie po to, żeby koalicja trochę poważniej brzmiała, jak jest jeszcze jedno ugrupowaniem i żeby powiedzieć "my dbamy o klimat, przecież mamy