Wpis z mikrobloga

Wiecie że nadchodzi rekordowy popyt na mieszkania ? Pokolenie 2000 już szczerzy kły na te piękne apartamenty z kartonu 15m2 w luksusowych willach np. po 7k z metra na białołęce z szybkim dojazdem do centrum xD Nadchodzą rekordowe czasy popytu dla deweloperów będzie się działo te mieszkania po prostu nie mogą stanieć nawet w obliczu katastrofy demograficznej, SAFE HAVEN to SAFE HAVEN ( ͡° ͜ʖ ͡°) słuchajcie Tórka i pompujemy dmuchamy dalej xD

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
Pobierz ymkzz - Wiecie że nadchodzi rekordowy popyt na mieszkania ? Pokolenie 2000 już szczer...
źródło: comment_159066845023vBbe7IchFJMzLHGxu9Ap.jpg
  • 22
@affairz:
Pytanie jest dobre i nikt tego nie wie. Na pewno nie wszyscy zaraz zaczną pracować zdalnie już na stałe ale wystarczy żeby było to te kilka-kilkanaście % a efekt na rynku nieruchomości będzie widoczny.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bojar:

ale w obliczu zmiany nastawienia co do pracy zdalnej sam już nie jestem tego pewien.


Jak tylko zagrożenie minie wszystkich zagonia znów do biur, stać puste mają? "Biuro to ludzie" jak mawiał mój manager jęczący że ludzie za dużo siedzą na Home office I rozkazujący częściej do niego przyjeżdżać

Jak dadzą kilka dni w tygodniu zdalnie to to będzie maks
@affairz: tak, to prawda, że w fabryce na taśmie czy w markecie zdalnie nie popracujesz. Pytanie natomiast ile fabryk z taśmami i marketów jest w centrach miast, gdzie nieruchomości są najdroższe. Do marketu na obrzeżach, czy fabryki z taśmami na jeszcze mniejszych obrzeżach łatwiej czasami i szybciej dojechać z wioski obok miasta niż z centrum miasta. Taka prawda. Jak jeszcze się pojawią obwodnice większości dużych miast, to wjazd do centrum dla
@elf_pszeniczny: hot deski (to załatwi rotację różnych ludzi na ograniczonej ilości biurek w tygodniu). Firmy, zwłaszcza duże, globalne z wielkim entuzjazmem zaczną ciąć koszty (np. stałe, najmu przestrzeni biurowych), jak zobaczą że można to zrobić, bez wpływu (a czasami nawet pozytywnym, ze względu na brak frustracji codziennymi dojazdami) na wydajność. To już się dzieje w niektórych drogich miejscówkach europejskich. Większość naszego londyńskiego staff'u pracuje zdalnie (z domu), niewielka ilość hotdesków, jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomaswoj: hot deski są #!$%@?, za każdym razem mam od nowa wszystko regulować? Co jak mam własne krzesło bo to co daje firma jest niewygodne?

Ja bym bardzo chciał pracować z domu, mimo iż mieszkam w dużym mieście, ale czuję że "wszyscy zgadzają się że sobą, a będzie nadal tak jak jest"
@bojar: Powiem Ci szczerze, że z tą pracą to już tak nie do końca jest jak piszesz. Mam obecnie dwie oferty pracy, duże miasto 500k i małe 10k. W obu praktycznie to samo stanowisko, benefity i charakter pracy. W dużym mieście oferują mi na start 7,5k a w małym 8k :)
@4recki: Jaka branża i województwo? Pewnie zachód Polski. W małych miasteczkach w Polsce B to możesz co najwyżej liczyć na minimalną na czarno u Janusza( ͡° ͜ʖ ͡°) Dlatego też województwa takie jak świętokrzyskie i lubelskie najszybciej się wyludniają. I dlatego też jest tu taki bastion pisowski( ͡° ͜ʖ ͡°)