Wpis z mikrobloga

Czy opłaca się w dzisiejszych czasach kupić PSP do grania czasami? Zależałoby mi na tym aby w każdym momencie można było wcisnąć pauzę i odłożyć konsole. Ile takie psp wytrzyma na jednym ładowaniu?
Myślałem nad Nintendo switchem ale drogie i duże to trochę :x
#gry #konsole #psp
  • 13
@LrPrl: opłaca się, to dalej porządny sprzęt z zacnymi grami. Do tego masz możliwość niezłej emulacji gier ze starszych konsol i odpalenia gier z PS1.Celuj w model 2000 albo 3000, bo seria 1000 ma wyraźnie gorszy wyświetlacz. Co do baterii, to wszystko zależy od stanu zużycia, ale możesz bez problemu kupić, fabrycznie nową baterię za kilkanaście złotych i cieszyć się grą przez wiele godzin.
@LrPrl: moje PSP ma już swoje lata, ale bateria jeszcze daje radę. Jak nie zrobię jasności ekranu na maksa to mam spokojnie dwie godziny ciągłego grania. Jak pograsz chwilę, zapauzujesz, wyłączysz i schowasz do szuflady, to nawet po kilku tygodniach możesz wrócić do rozgrywki.
@belzebubek6: to cóż, będę się rozglądał, patrzyłem po mojej okolicy to właśnie 1004 były najtańsze, ale patrzę że ogólnie da się znaleźć 2004 w podobnej kasie ale ciut dalej
@belzebubek6: Fabrycznie nową za kilkanaście złotych? Chyba kilkadziesiąt, i to nie oryginalną.

Co do PSP ja bym kupował tylko i wyłącznie PSP GO albo model 300x też nie sugerujcie ze ceny wszystkich modeli są inne, bo tak naprawdę są one takie same. Przeglądam olx i w ciągu 2 dni były 3 oferty właśnie 3000 do 120 zł.