Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Już się zaczyna podniecanie lewaków, że wielkie firmy zmieniają loga na tęczowe.

Większa skłonność (osób LGBT) do konsumpcji będąca efektem braku zobowiązań ze względu na brak rodziny i dzieci w połączeniu z nadmierną potrzebą kompensacji.


Dziękuje za uwagę.

#bekazlewactwa #konfederacja #lgbt #takaprawda #biznes

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecfd4120054036b426bc761
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Już się zaczyna podniecanie lewaków...

źródło: comment_159069006848ytEUemoEKnpYYWsUd3uO.jpg

Pobierz
  • 21
@Totenburg: to chyba jasne dla wszystkich że to cywilizcja ze swoją odpowiednio ułożona kultura zasadami wychowaniem etosem i systemem wartości tworzy swoje artefakty wynalazki i produkty a nie siusiacz w pierogu i królicze drgawki frykcyjne.

Chodzi tylko o teorie jakoby w naszej cywilizacji wymieranie było czymś co dobrze robi na rynek. Tendencja jest zupełnie odwrotna. Po prostu z jakiegoś powodu ktoś chce zdławić potencjał cywilizacyjny byłych potęg gospodarczych i to nie
@xstempolx: wiem czym się shareholders od stakeholders różnią po angielsku mniej więcej, po polsku nie wiem jak to się zwie xD. na jakichś zajęciach stakeholders było, tych chyba Metodyka projektowania systemów oprogramowania bo i ta co to wykładała nie wiedziała jak to po Polsku jest xD

ogólnie bardzo wielu słów po Polsku nie znam, bardziej ambitne teksty tylko po ang czytam/oglądam z polskiego tylko testy podzespołów komputerowych i wykop :(
łątwiej
@xstempolx: nie bardzo wiem jak, jak młodszy bylem to sporo książek czytałem po Polsku ale gdzieś od późnego technikum / początku studiów tylko angielski (książki angielskich autorów, jak umiejętności pozwoliły to już tylko w oryginale czytam, gry tak samo: tylko po ang, lektora/napisów pl nie tykam)
. nawet materiały na studiach dają po ang bo im sie nie chce tego tłumaczyć: nie wiecie czegoś? hehe ja was uczył nie będę, chcecie
@10129: jak nie masz gdzie. brakuje ci słowa polskiego to zrób pauzę, zastanow się i znajdziesz. a jak nie znajdziesz to sobie słownik otworz. samokontrola i samorozwój. pozdrawiam