Wpis z mikrobloga

@be_happy: Dokładnie :D

@Wokawonsky: To jak wygląda posiadanie Badoo przez kobietę to jest dla nas niewyobrażalne. Relacja znajomej - usunęła bo nie mogła wytrzymać telefon non-stop pika - wiadomość, polubienie, serduszko, superlike etc... Ale w sumie niewiele to zmienia na ich korzyść bo podobnie ciężko kogoś normalnego w tym natłoku znaleźć, sponsorzy, FWB etc
@morti92 to fakt, mój współlokator założył kiedyś fake konto laski na tinder. Dawał wszystkich w prawo i praktycznie co przesunięcie to match xD tylko większość dopasowanych facetów nie potrafiła zacząć konstruktywnie rozmowy
@Wokawonsky na żywo jest dużo łatwiej. Zasięg mniejszy ale łatwiej kogoś poznać, pogadać. Wczoraj poznałem dziewczynę bo w sklepie miałem koszulkę z Dom z papieru i jakaś różowa zapytała co u profesora i się zaczęła cieszyć xD. Nie omieszkałem się po mistrzowsku #!$%@? sytuacji oczywiście, możecie być ze mnie dumni:)
Nie od dziś wiadomo że wiadomości typu hej piszą głównoe desperaci piszący do każdej masówe licząc na łatwy seks


@Snap-Dragon: To nie jest prawda. Desperaci piszą na start jakiś długi tekst kopiuj-wklej raczej albo lecą serią komplementów. Hej jest niezobowiązujące poza tym pozwala odsiać różowe którym trzeba esej napisać żeby raczyły spojrzeć na uniżonych niebieskich.
@morti92 to prawda, sam mam to samo. Gdy chodziło się do klubów, zawsze poznawałem jakąś laskę i wyciągnąłem kontakt. Myślę też, że kobiety (ale nie tylko, bo też mam takie podejście xD) tindera bardziej traktują jak zabawę. Poprzesuwam sobie trochę, pogadam, może trafię na kogoś ciekawego.
@morti92 tylko większość nie odpisze ci na hej. Albo zaczniesz jakoś interesująco, nawiązując choćby do zdjęć albo opisu, albo elo. Nikt nie chce tracić czasu. Chyba, że jesteś chadem xD