Wpis z mikrobloga

Piszę pracę magisterką, której celem jest opisanie struktury i społeczeństwa wybranych stron internetowych i darknetowych, a następnie porównanie ich do społeczeństwa w koncepcji demokratycznej i anarchistycznej. Skończyłem już część poświęconą Redditowi, teraz wezmę się za Wykop. Potrzebuję jeszcze jakieś ciekawe propozycje innych serwisów czy portali, których struktura czy system działania są według was ciekawe i mogłyby być godne uwagi (zarówno polskie jak i anglojęzyczne).
Przykładowo opisałem community Reddita i jego strukturę (tj. admini, moderatorzy, zwykli userzy, subreddity etc.), system głosowania na posty itp. Teraz potrzebuję jakieś inne stronki, które także mogłyby być dobrym materiałem do opisania. Pomożecie?

#nauka
  • 7
@saviola24601: pamiętaj tylko o odpowiednim zastosowaniu statystyki. Estymacje, hipotezy, weryfikacja itd..
Raz chciałem się zabrać za pracę na temat tego jak wiele prac mgr jest pisana na kolanie pod względem badań statystycznych - np. mają 30 ankiet, w ankietach 40% odpoweidzi A, i cyk -> bezposrednia ekstrapolacja na spoleczenstwo "mniejszosc wybiera opcje A" .. ()