Wpis z mikrobloga

Uwielbiam #rimworld za ogromną swobodę rozgrywki.

Raz grałem trenerem zwierząt (taki trener pokemonów), który był niezdolny do przemocy, czyli nie był w stanie walczyć/strzelać. Za to tresował zwierzęta, by za niego walczyły i chroniły bazy. Taką wesołą farmę sobie zbudowałem.

Teraz gram grupą psychopatów/kanibali, którzy w górach łapią pechowych podróżników, przed zjedzeniem wycinają im organy na sprzedaż, a ze zdobytej ludzkiej skóry szyją sobie ubrania. (ʘʘ)

Piękna gra.

#gry
JavaDevMatt - Uwielbiam #rimworld za ogromną swobodę rozgrywki.

Raz grałem trenere...

źródło: comment_1590771976gobuhcYs7OVjvMPFjQLFz7.jpg

Pobierz
  • 10
@JavaDevMatt: ja na przykład kiedyś założyłem wioskę homoseksualistów na lodowcu, każdy kto nie miał cechy homoseksualista był wykorzystywany w pracy 24/dobę aż padł następnie miał wycinane organy i był krojony na mięso a w międzyczasie homosie nie mieli obowiązków i full time wolny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie zakładam więzienie. Głównymi zarządcami są obcy (małe, szare ludziki). Do ochrony więzienia mam androidy. Ciężka praca, strój więzienny, zamykane cele. Pożywienie to... papka z ludzkiego mięsa. Energie pozyskuje z żywych okazów ludzkich. #kochamtagre
@JavaDevMatt: @HetmanPolnyKoronny:

Androidy to: Adroids tiers i Android tiers TX series (super mod). Polecam obejrzeć na yt.

Więzienie: Prisioner Recreation, BondfageBed Torture (tego nie znam), Locks (zamykanie "Cel"), Prison Labor, Prisioner Harvesting (lepsze wycinanie cześci ciał więźniów, Fences and no flours, , Saling prosioners no guilt, prision outfit (ubrania więzienne - aby je dać rozbierasz delikwenta i ustawiasz półkę. Wtedy to weźmie. Innaczej to różnie bywało).

Inne ciekawe: BioReactor -
MajoZZ - @JavaDevMatt: @HetmanPolnyKoronny: 

Androidy to: Adroids tiers i Android ...

źródło: comment_1590779532Xhafh9Fc3vollvGXM2V3OW.jpg

Pobierz
@JavaDevMatt To zobacz sobie kenshiego (rpg). Moja druzyna potrzebowała żywności, więc porwałem trzech czarnuchów i jednego białucha (bo nie jestem rasistą). Wsadziłem w dyby i pracowali non stop na plantacji. Jakiś gośc z reddita zbierał pokonanych wrogów i wrzucał na arenę w bazie gdzie w ten sposób słabszi członkowie podbijali sobie statystyki, szkolili walkę itd. Albo jest sobie jakaś wioska plemienna a moja drużyna na pełnej #!$%@? się do niej wbija, biegnie
kenshiego


@FuzzyWuzzy: Chodzi Ci o tego gościa https://www.youtube.com/watch?v=HUi22najWa4

Dziwne stwory tam chodzą. Nie wygląda to na vanillie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś gośc z reddita zbierał pokonanych wrogów i wrzucał na arenę w bazie gdzie w ten sposób słabszi członkowie podbijali sobie statystyki, szkolili walkę itd.


Mod był do tego. Teraz jest w wanilli?

Jest specjalna maszynka do ludzi która przerabia ich na skóre.


Tzn? Normalnie się