Wpis z mikrobloga

@errorek95: Ja tam się na butach nie znam, ale też mam takie. Poszedłem do sklepu i kupiłem te które wyglądały najznośniej, były przewiewne i lekkie.

W sumie jedyna ich wada to że na mokrym można się wywalić na pasach bo tak ślisko, a podeszwa tak miękka że jak nadepniesz komara to czujesz czy to samiec czy samica...
  • Odpowiedz
@McRancor: No ja już drugą taką parę kupiłem, po tym jak pierwsza się niestety zniszczyła.
Po tym jak pierwsza się zniszczyła i chciałem kupić buty, to nie znalazłem innych tak wygodnych jak te. Mierzyłem różne adidasy/najki itp i w końcu kupiłem takie same ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@McRancor: Chyba mam jakieś niewymiarowe stopy, albo kupuje za małe rozmiary. Fluxy strasznie szybko mi się zniszczyły, po jednej i drugiej stronie z przodu się zrobiły dziury w szmacie. W tych nikach niestety identycznie. Teraz ta nowa para jeszcze się trzyma. Dla porównania kolega miał te fluxy rok dłużej niż ja i wyglądały idealnie, a moje jak smieć.
O w tym miejscu, po drugiej stronie buta tak samo.
errorek95 - @McRancor: Chyba mam jakieś niewymiarowe stopy, albo kupuje za małe rozmi...

źródło: comment_15908674053R10ZaKG5lvOlfSS8b64zY.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Rainstorm Do biura te Salomony nie pasują, ale do tego do czego zostały stworzone, czyli biegania w terenie pasują (to chyba jakieś speedcrossy jeśli dobrze rozpoznaję).
A te pumy wstawione przez opa do niczego nie pasują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz