Wpis z mikrobloga

Nowy kanał z lets playami kumpla, nazwa kanału to WilkGra https://www.youtube.com/channel/UCFh1NPgVUNO8NWfuvv7DmHw/videos
Nie ma wulgaryzmów, jest humor i śmiech, nie ma patologi, są playlisty (jakby rzucał mięsem i był patolą to pewnie szybko by miał widzów hehe). Póki co jest kilka odcinków UFO Enemy Unknown (1994), Mount and Blade 2 Bannerlord, RimWorld. Filmów jest aktualnie mniej niż 20, ale kanał niedawno powstał. Kumpel stara się często wrzucać nowe odcinki żeby się wprawiać, przyciągnąć widzów i poprawiać jakość tworzonych treści.
Ostatnie odcinki są z UFO Enemy Unknown i jak z nim rozmawiałem szykuje powoli klasyka Need for speed Porsche Unleashed (udało się uruchomić pod Windows 10, pomogłem mu w tym ;) ) tyle, że jeszcze przygotowuje formułę NFS Porsche, bo wtrącić tam chce rzeczywistą historię Porsche jako ciekawostki, a to wymaga więcej pracy (no zobaczymy). Oblukajcie, może się komuś spodoba. :)

Tak szczerze to myślałem, że wyjdzie to mu gorzej i się z niego nabijałem, że ma za dużo czasu, ale filmy OK, dźwięk OK, montaż spoko, przyjemnie się ogląda, można się pośmiać nawet no i widać, że się stara i rozwija poprawiając odcinki tak żeby były ciekawsze. Wrzucam ten wpis, bo myślę, że gość zasługuje na to żeby to co tworzy zobaczyło i oceniło więcej osób. Krytyki się nie boi, bo jakby się bał to po moim wyśmiewaniu się z niego by się poddał, a jednak to go nie zniechęciło. :D
Sam nie napisał nic na wykopie o tym, bo uważa, że kanał nie jest gotowy i z resztą nie chce spamować. To go trochę wyręczyłem. Z resztą jestem już trochę na wykopie, a nigdy nic nie napisałem na mirko. :P

#letsplay #youtube #staregry #zagrajmy #wilkgra #youtuberzy #gry
  • 3