Wpis z mikrobloga

Rozumiecie, że w środku Europy w XXI wieku są osoby dla których głównym problemem i powodem do smutku jest poziom melatoniny w skórze innych osób? Ciekawe co znajduje się w głowie takiej osoby jak piastun i jaki proces myślowy stoi za takim wysrywem jak poniżej?


#rasizm #bekazprawakow #bekaznarodowcow
azen2 - Rozumiecie, że w środku Europy w XXI wieku są osoby dla których głównym probl...

źródło: comment_159093530544KkA31burGK3Ihixryd0u.jpg

Pobierz
  • 25
@azen2 fajnie by było jakby te osoby poczytały sobie historię, wspomnienia osób z USA sprzed około 70 czy 80 lat gdzie taka rzecz prosta i ludzka jak miłość do drugiej osoby musiała być ukrywana, bo ktoś miał inny odcień skóry. Gdzie za takie coś narażało się życie, opinie, majątek, można było zostać zaatakowanym w domu czy na ulicy. No ale niestety prawaki nie potrafią czytać.
@azen2: Zupełnie nie zrozumiałeś. Tłumaczę jak dziecku - kolor kremowy laptopa, podobnie jak jego obłe kształty i wielkość mogą sugerować, że w środku masz moc obliczeniową kalkulatora.

Podobnie z Murzynami - ewolucja spowodowała, że mają czarną skórę, olbrzymie usta i nosy. Czy ewolucja pominęła najważniejszy organ - mózg? Nie. Czarna skóra idzie w parze z ograniczonym mózgiem. Promowanie związków z Murzynami uderza po kieszeni białego mężczyznę, bo musi on płacic zasiłki
@vincent38: Ja nawet nie piszę o tych związkach, tylko o tym komentarzu który zaznaczyłem na czerowno, że nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś ogląda live stream ze spacex, patrzy że tę firmę reprezentują 2 czarnoskóre kobiety oraz latynoska i smutno mu tylko z tego powodu, że nie są białe. Tylko tyle.
@azen2: Ja to rozumiem w ten sposób, że gdyby zostawić temat w spokoju, to nic by się nie działo. Pomału ludzie oswajaliby się z coraz większym odsetkiem ludzi o innym odcieniu skóry i mało komu by to przeszkadzało. Ale natarczywa propaganda wzbudza gwałtowne reakcje, ludzie się radykalizują i problem tylko się pogłębia. A korzystają na tym media, bo mają materiał do wiadomości, oraz politycy, bo mają nowe problemy do rozwiązania. I