Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tatankajotanka: Ja tak kupuje gry do sprawdzenia. Byłem napalony żeby kupić trylogię Crash. Kupiłem za 5zl pograłem pół h i więcej nie odpaliłem. A tak bym wydał 250 i lipa by była. Znowu borderlands3 kupiłem za 7zl pograłem i potem kupiłem pełną wersję bo mi się spodobało. Dodam że te gry nie są na stałe, czasem po kilku tygodniach koleś zmienia hasło do konta i sprzedaje na nowo a ty trafisz
@Tatankajotanka: bez sensu to kupować. tworca i tak nie zarabia a skoro grasz offline to rownie dobre można spiracić i nie dawać zarabiac januszowi

A dla wydawców to kolejny argument przeciwko udogodnieniem dla normalnych użytkowników jak dzielenie kont albo do usprawiedliwiania jakichś limitów instalacji

@Qontrol:

Jak chcesz przetestować grę to na steam można grę kupić i zwrócić jak się nie spodoba. Kupowanie gier na allegro aby przetestować to marnowanie kasy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nobrain: Jak było mnie stać to potrafiłem wydać 369zł na jakiegoś #!$%@? ultimejta, a po miesiącu okazywało się, że gra jest słaba/ nudna i nigdy do niej nie wróciłem. Siano #!$%@? i weź sobie odsprzedaj cyfrówkę po miesiącu. Na palcach policzę gry, których zakupu w ogóle nie żałowałem. Fakt w tę grę, którą kupiłem za 7zł gram już ponad pół roku i sumienie mnie gryzie, że pirat, ale niestety mam teraz
@Tatankajotanka: Dobry sposób jak chcesz grać single player tylko a nie masz dobrego kompa.
Kupujesz z 5 takich gierek zapychasz dysk, odłazasz neta pół roku później jak gry przejdziesz powtarzasz :D
Rozważ też promocje na pepper.pl - game pass ultimate/ można tanio kupić na rok, Ja kupiłem Argentyński czy tam Wenezuelski EA Accces za 30zł na rok i mam BF V , Titanfalla 2 i inne gierki od EA.

Ogólnie to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@radziuxd: Tak wyśmienicie działa, że grasz w piracką grę i jeszcze płacisz za to Januszowi. To ja już wolałbym grę za free z toreentów pobrać i nie bawić się w żadne offline i inne kombinowanie.
@radziuxd: tu nie chodzi o ludzi z internetu. twoje podejscie do zycia to tylko twoja brocha. no moze troche tez tworcow gry, ktorzy nie dostana za nadgodziny, ale kto by tam sie jakimis ziomkami na drugim koncu swiata przejmowal, z glodu nie zdechna przeciez.
@ZohanTSW: a jeszcze chciałem dodać, że jak kupowałem to nie było pirata, bo crack pojawił się po 10 miesiącach, więc #!$%@? totalne bzdury, ale #!$%@? tam plusy się zgadzają XDD
@ZohanTSW: to nie jest pirat ()
Po prostu można się zalogować na innym kompie na swoje konto i zainstalować grę, a ona będzie działać bez znaczenia czy będziesz w nią grał Ty, Twój brat, czy ktoś obcy z innego końca Polski. W 100% działa i wygląda tak jak oryginalna.