Wpis z mikrobloga

Dziwię się trochę, że tak bardzo i szybko znudził mi się #kanalsportowy
Niby ci sami goście albo prawie ci sami co w Misji Futbol, ale ten program szoruje łbem po podłodze. Nie dowiedziałem się dziś nic, absolutnie nic ciekawego. Prawie każdy z założycieli zaczął mnie irytować. HejtPark z ciekawego formatu z telefonami od widzów, zmienił się w dwugodzinne patrzenie na ładna buzię pani prowadzącej. Najgorsze co może stać się ludziom to zamknięcie się w bańce, grupce poklepywaczy po plecach.
Oni praktycznie w tych programach gadają tylko o hajsie w piłce, Lewandowskim, Piątku i glaskaja się nawzajem po fiutach. Gdzie ta rewolucja na rynku mediów sportowych?
  • 7
  • Odpowiedz
@piotrWenger: może dlatego ze sport zamarł? Kilka miesięcy gdy oni startowali nie działo się nic wiec tworzyli gownoprogramy, miał być program o F1, o lidze mistrzów i to nie ich wina ze nie odbywały się
  • Odpowiedz
  • 9
@Oskins ale ja mówię o dzisiejszym programie. Gra Ekstraklasa i Bundesliga czyli praktycznie jedyne ligi, o których oni gadają. O Premier League trochę wtrąci Smokowski. Ludzie śmieją się ze Szpakowskiego, że opowiada w kółko te same banały, a Borek robi dokładnie to samo, tylko ludzie go nie słuchają tak jak p.Dariusza przez 40lat
  • Odpowiedz
@piotrWenger: moim zdaniem to zawsze był program dla laików sportu, żeby im podsumować tydzień, jak był koniec grania to misji tez nie było, teraz się odbywała mimo braku piłki i była mniej atrakcyjna.
  • Odpowiedz
@piotrWenger: Mam to samo. Na początku Borek uciekający z Hejt Parku, ćwiczenia z Polem czy Smokowskim to bardziej by pasowały na telewizje śniadaniową, ale tak naprawde to najbardziej mnie odrzucił brak merytoryki. Wyszło że chłopaki znają sie co najwyżej na tym kto z kim pił a taktyczne komentaże maja na poziomie Janusza. Pochwalanie Brzęczka juz przegieło szale. Tego gościa sie nie da taktycznie obronić. A oni, że nie liczy sie styl
  • Odpowiedz