Wpis z mikrobloga

@RubinWwa: a ilu czarnych i żółtych ucierpiało w kwestii niewolnictwa? odwracając taki argument można powiedzieć że gdyby nie sprzeciw czarnych, to do dzisiaj Chińczycy byliby dyskryminowani. btw nie wiem jak w USA, ale w Europie Azjaci są niezwykle hermetycznym, nieasymilującym się i rasistowskim typem społeczności mniejszościowej, nie współpracują z organami państwowymi i dlatego nie ma danych odnośnie dyskryminowania ich.
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Co ty wymyslasz czlowieku za glupoty, biali ludzie uwolnili czarnych i chinczykow, sprzeciw czarnych gowno robi. Chinczycy nie wspolpracuja z organami panstwowymi? gdzies ty sie takich glupot naczytal?? To jedna z najlepiej zasymilowanych grup imigrantow na calym swiecie, nawet jeden policjant zatrzymujacy tego martwego murzyna byl azjata xD
  • Odpowiedz
biali ludzie uwolnili czarnych i chinczykow


@RubinWwa: sami uwolnili z własnej, nieprzymuszonej woli, co nie? XD czyli jednak p0lak-rasista udający oczytanego XD

Chinczycy nie wspolpracuja z organami panstwowymi? gdzies ty sie takich glupot naczytal??

Ty jesteś z Warszawy i nie wiesz takich rzeczy? XD czy może jednak przejechałeś z jakiejś dziury gdzie po prostu nie ma Azjatów i ich gett? hasło Wólka Kosowska coś Ci mówi?

To jedna z najlepiej zasymilowanych
  • Odpowiedz
sami uwolnili z własnej, nieprzymuszonej woli, co nie?


@InspektorDupa: Oczywiscie ze tak, ty myslisz ze bylo jakies powstanie murzynskie? Jakas rewolta? Ty serio jestes az takim kretynem? xD Ja wiem ze promurzynstwo wynika z ignorancji, glupoty i problemow psychicznych, ale chociaz nie wymyslaj historii na nowo tylko dlatego ze nie masz o niej najmniejszego pojecia i ci nie pasuje do twoich chorych pogladow

Ty jesteś z Warszawy i nie wiesz takich
  • Odpowiedz
Mam pełno znajomych azjatów ktorzy normalnie mowia po polsku, chodza z nami na integracje, randkuja, ty jestes na jakiejs innej planecie szurze xD


@RubinWwa: XD wiesz co to jest Wólka Kosowska czy nie? wiesz po co Azjaci są w Warszawie i gdzie żyją tacy na dorobku czy nie?

Oczywiscie ze tak, ty myslisz ze bylo jakies powstanie murzynskie? Jakas rewolta?

ufff dobrze że biały człowiek uratował czarnych z rąk kosmitów (bo
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: Oczywiscie ze wiem i to jest dowod na to ze wszyscy azjaci sie nie integruja w tej twojej pustej glowie? xDDDD

ufff dobrze że biały człowiek uratował czarnych z rąk kosmitów (bo przecież nie z rąk białych)


ty jestes serio az takim idiotą czy udajesz? Abraham Lincoln był murzynem w twoim swiecie? Jak sie nazywala ta rewolta murzynska ktora ich uwolnila, slucham xDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Oczywiscie ze wiem i to jest dowod na to ze wszyscy azjaci sie nie integruja w tej twojej pustej glowie? xDDDD


@RubinWwa: no właśnie widać jak wiesz. z Azjatami jest tak samo w całej Europie. jako społeczność nigdzie nie dążą do pełnej integracji, mają mnóstwo pół-legalnych i nielegalnych biznesów, ale są mądrzejsi od wielu innych mniejszości, starają się nie ściągać na siebie uwagi służb państwowych o ile jest to możliwe i
  • Odpowiedz
@InspektorDupa: no to sa jakies twoje dziwaczne teorie o azjatach chyba jeszcze z 2003 roku, swiat sie zmienil, obudz sie, wyjdz z piwnicy, albo daj jakies dowody

nie odnosiłem się zatem do formalnego zniesienia niewolnictwa tylko do procesu zakończenia dyskryminacji rasowej.


no nie wcale, wcale nie napisales dokladnie czegos takiego

sami uwolnili z własnej, nieprzymuszonej woli, co nie? XD


no oczywiscie ze przez "uwolnili" nie chodzilo ci o zniesienie niewolnictwa, tylko
  • Odpowiedz